reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej,[emoji4] pamiętam Cie z wątku iui. Widzę że zdecydiwaliscie się na ivf. Super! Zaciskam mocno kciuki. W jakiej klinice będziecie podchodzić?
hej
no zdecydowaliśmy po 6 iui i po przebytej laparoskopii z elektrokauteryzacja...
tyle dobrego ze teraz chociaż okres mam prawie regularnie....
gameta kielce bo lepszy dojazd ktos sie tam leczy z was?
a jak tam u was?
jestem jakoś strasznie niespokojna..... ostatnio profesor Ziólkowski powiedziała nam ze z niepłdności decydując się na ivf zostalam super płodna ( pcos)
boje się tego wszystkiego.... narazie nic nie biore od jakiegoś czasu czasem wypije miovarian
 
reklama
Z wodniakiem dopuścili cię do transferu ? Najlepiej usuń go przed kolejnym podejściem..
Kochana pierwsze dwa miałam. Nikt go nie widział :( Dopiero lekarz od endo do którego zostałam skierowana wysłał mnie na laparo i usunął wszystkie zrosty, wodniaka i polip. Dlatego chciałam podejść teraz jak najszybciej do transferu i nie czekałam na wizytę u Paśnika.
 
Matko droga ile czasu trzeba tam czekać. Pytania takie, bo może dużo tam kobiet decyduje się na usunięcie ciąży? [emoji33][emoji33] Boże, dla mnie to straszne.

A u Ciebie w laboratorium to od jakiego poziomu wykazuje ciążę? U mnie chyba było od 5.

Kochane staraczki! Mało się tutaj udzielam, ale trzymam za was mocne kciuki [emoji110][emoji110] i jak potrzeba na czasie kogoś zarazić to ja bardzo chętnie [emoji8][emoji8]
Jeszcze troszkę i zwolnię którejś brzuszka [emoji1768]
Jestem chętna !!! ;)
 
Kochana pierwsze dwa miałam. Nikt go nie widział :( Dopiero lekarz od endo do którego zostałam skierowana wysłał mnie na laparo i usunął wszystkie zrosty, wodniaka i polip. Dlatego chciałam podejść teraz jak najszybciej do transferu i nie czekałam na wizytę u Paśnika.
Wodniak rzeczywiście mógł przeszkadzac przy implantacji.. Może zwyczajnie ten zarodek nie był tym właściwym.. Przecież przeciętnie około połowy blastek dobrej morfologii i tak jest wadliwe genetycznie.. Oby ta ostatnia była ta właściwa ;) a jaka morfologia pamiętasz?
 
Hej dziewczyny, ja działam jakoś tak zza krzaków słabo się tu udzielam Ale was czytam I mocno kibicuje każdej :) mam pytanie odnośnie transferu na naturalnym cyklu. DZiś jest 8dpt, biorę 2 x duphaston i 3 x lutinus. Czy w przypadku niepowodzenia transferu dostanę okres normalnie czy dopiero po postawieniu leków skoro to naturalny cykl ?
 
Wodniak rzeczywiście mógł przeszkadzac przy implantacji.. Może zwyczajnie ten zarodek nie był tym właściwym.. Przecież przeciętnie około połowy blastek dobrej morfologii i tak jest wadliwe genetycznie.. Oby ta ostatnia była ta właściwa ;) a jaka morfologia pamiętasz?
Nie wiem :( Jedyne co mi powiedzieli, że dobry jakościowo.

Hej dziewczyny, ja działam jakoś tak zza krzaków słabo się tu udzielam Ale was czytam I mocno kibicuje każdej :) mam pytanie odnośnie transferu na naturalnym cyklu. DZiś jest 8dpt, biorę 2 x duphaston i 3 x lutinus. Czy w przypadku niepowodzenia transferu dostanę okres normalnie czy dopiero po postawieniu leków skoro to naturalny cykl ?
Najprawdopodobniej po odstawieniu leków. Niewiele kobiet dostaje okresu w trakcie brania leków. Kiedy Ty betujesz? ✊✊
 
Pamiętam Twoja długa historie [emoji20] u nas mali już biegają, rozrabiaja... 13.09 skończą 21 miesiecy. Ja się leczylam w gamecie w Łodzi (Rzgów) złego słowa nie powiem. Tacy jestemy duzi [emoji4] pozdrawiamy
hej
no zdecydowaliśmy po 6 iui i po przebytej laparoskopii z elektrokauteryzacja...
tyle dobrego ze teraz chociaż okres mam prawie regularnie....
gameta kielce bo lepszy dojazd ktos sie tam leczy z was?
a jak tam u was?
jestem jakoś strasznie niespokojna..... ostatnio profesor Ziólkowski powiedziała nam ze z niepłdności decydując się na ivf zostalam super płodna ( pcos)
boje się tego wszystkiego.... narazie nic nie biore od jakiegoś czasu czasem wypije miovarian
IMG_20190903_092628.jpeg
 
reklama
Do góry