reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Forget-me-not... , @ilmenau @Akatombo @dżoasia @Kurcia @Dzoannna @Cytrynka122 @Murawa @motylek24 @Biedroneczka83 @Vinszka @Pójdźka @Dgd @Justin87 i pozostałe Wojowniczki z tego forum Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i po pół roku walki o odpowiednią grubość endometrium postanowiłam zaryzykować. Dzisiaj 19dc i endometrium nie powala grubością bo ma 7 mm ale zdecydowałam się na crio transfer w piątek ✊✊✊mam nadzieję, że jeszcze ciut podrośnie i będzie gotowe na przyjęcie mrozaczka. Mamy trzy dobre zarodki i to będzie nasz trzeci transfer . Proszę trzymajcie za mnie kciuki mocno ✊✊✊✊

Do piateczku na pewno jeszcze podrośnie! Trzymam moooooooooocne✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊ :)
 
reklama
Duphaston nie wychodzi we krwi wiec ten progesteron 15 masz od luteiny i nie musisz sie stresować ja tez mam 15 i tez jestem w 7tc i w dniu transferu miałam 23 i dr powiedział ze każda liczba 2cyfrowa jest ok plus jeszcze bierzesz duphaston wiec on tez cie zabespiecza. Martwią mnie tylko twoje plamienia bo one przeważnie świadczą o spadku progesteronu ale u ciebie nie ma jeszcze tragedi, moze te plamienia sa od czegos innego. Naprawde sie tym nie zamartwiaj, porozmawiaj z lekarzem moze przepisze ci zastrzyki jesli stwierdzi ze te plamienia sa od niskiego progesteronu ale watpie bo ja przy 15 nie plamilam a byłam bez duphastonu, tez sie tego wystraszyłam wiec zaczelam brac 2x1 tak na wszelki wypadek zeby sie nie stresować.
Mam krwiaka pozakosmowkowego,to pewnie od niego.Pocieszylas mnie trochę ,że u ciebie podobnie z progesteronu,jutro się dowiem więcej.
 
Ostatnia edycja:
@Forget-me-not... , @ilmenau @Akatombo @dżoasia @Kurcia @Dzoannna @Cytrynka122 @Murawa @motylek24 @Biedroneczka83 @Vinszka @Pójdźka @Dgd @Justin87 i pozostałe Wojowniczki z tego forum Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i po pół roku walki o odpowiednią grubość endometrium postanowiłam zaryzykować. Dzisiaj 19dc i endometrium nie powala grubością bo ma 7 mm ale zdecydowałam się na crio transfer w piątek ✊✊✊mam nadzieję, że jeszcze ciut podrośnie i będzie gotowe na przyjęcie mrozaczka. Mamy trzy dobre zarodki i to będzie nasz trzeci transfer . Proszę trzymajcie za mnie kciuki mocno ✊✊✊✊
Będę trzymała kciuki:) POWODZENIA
 
@Forget-me-not... , @ilmenau @Akatombo @dżoasia @Kurcia @Dzoannna @Cytrynka122 @Murawa @motylek24 @Biedroneczka83 @Vinszka @Pójdźka @Dgd @Justin87 i pozostałe Wojowniczki z tego forum Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i po pół roku walki o odpowiednią grubość endometrium postanowiłam zaryzykować. Dzisiaj 19dc i endometrium nie powala grubością bo ma 7 mm ale zdecydowałam się na crio transfer w piątek ✊✊✊mam nadzieję, że jeszcze ciut podrośnie i będzie gotowe na przyjęcie mrozaczka. Mamy trzy dobre zarodki i to będzie nasz trzeci transfer . Proszę trzymajcie za mnie kciuki mocno ✊✊✊✊
@nadziejamooja Trzymamy kciuki ✊✊ Dopisze Cię do kalendarza na piątek :)
 
@Forget-me-not... , @ilmenau @Akatombo @dżoasia @Kurcia @Dzoannna @Cytrynka122 @Murawa @motylek24 @Biedroneczka83 @Vinszka @Pójdźka @Dgd @Justin87 i pozostałe Wojowniczki z tego forum Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i po pół roku walki o odpowiednią grubość endometrium postanowiłam zaryzykować. Dzisiaj 19dc i endometrium nie powala grubością bo ma 7 mm ale zdecydowałam się na crio transfer w piątek ✊✊✊mam nadzieję, że jeszcze ciut podrośnie i będzie gotowe na przyjęcie mrozaczka. Mamy trzy dobre zarodki i to będzie nasz trzeci transfer . Proszę trzymajcie za mnie kciuki mocno ✊✊✊✊

7mm to minimum a na pewno do piątku dobije do 8.5-9mm więc będzie idealnie :)
Mocne ✊✊✊ już od dzisiaj!!!
 
Dziś po 10 dniu od transferu sprawdzałam betę i niestety zamiast się podwyższyć, spadła... koło 15 poszłam do ubikacji i zobaczyłam na majtkach krew... jest to mój pierwszy nieudany transfer. Mamy jeszcze zamrożony jeden zarodek. Mialam parę objawów, które wskazywały, że może się udać i ciągle się pocieszałam, a widocznie to mogły być też hormony. Zamierzam odpocząć miesiąc i spróbuje znów, być może za drugim razem się uda.
 
reklama
Hej dziewczyny .Ja dziś jestem. 13dpt blastocysty crio i sikance negatyw jak zresztą od 9 dnia robiłam testy i wszystkie negatywne. Dziś beta i czekam na wynik choć nadzieja umarła. Biore końskie dawki progesteronu więc okresu i tak nie dostanę Jestem załamana bo to moje 3 podejście. W tym cyklu po konsultacji u docenta Paśnika miałam accofil encorton clexane .Miałam taką nadzieję....
 
Do góry