reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
O niżej nawet jest tabelka. Progesteron powinien być już nawet 25. Nie masz plamień? Wszystko jest ok? Oczywiście te 25 to średnia. Widełki są dość szerokie.
Mam plamienia,dziś znów krwawiłam,jutro mam wizyte u lekarza,pisałam do lekarza,to napisał ,ze jest ok i jutro na wizycie wszystko powie. Biore cały czas luteine 3x1,duphaston 3x1 i estrofem 3x1
 
Dziewczyny robiłam dzisiaj betę, jestem 7 dpt, wyszło 50,8 ;)
Screenshot_20190806-143039_Chrome.jpg
 
Mam plamienia,dziś znów krwawiłam,jutro mam wizyte u lekarza,pisałam do lekarza,to napisał ,ze jest ok i jutro na wizycie wszystko powie. Biore cały czas luteine 3x1,duphaston 3x1 i estrofem 3x1
Masz już dużo tego progesteronu w lekach. Może zaproponuj jeszcze pod język jedną tabletkę? Choć te prawie 16 nie jest jakoś mało to fajnie jakby było powyżej 20.
 
reklama
Do góry