reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Forget-me-not... , @ilmenau @Akatombo @dżoasia @Kurcia @Dzoannna @Cytrynka122 @Murawa @motylek24 @Biedroneczka83 @Vinszka @Pójdźka @Dgd @Justin87 i pozostałe Wojowniczki z tego forum Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i po pół roku walki o odpowiednią grubość endometrium postanowiłam zaryzykować. Dzisiaj 19dc i endometrium nie powala grubością bo ma 7 mm ale zdecydowałam się na crio transfer w piątek ✊✊✊mam nadzieję, że jeszcze ciut podrośnie i będzie gotowe na przyjęcie mrozaczka. Mamy trzy dobre zarodki i to będzie nasz trzeci transfer . Proszę trzymajcie za mnie kciuki mocno ✊✊✊✊
Nadzieja zaszłam w ciążę naturalną w cyklu monitorowanym u ginekologa gdzie endometrium miałam 6.6mm. Tak więc kciuki za twoje.
 
Oby tym razem było inaczej jutro ide na wizytę zobaczymy jaki plan na mnie ma
Jakie zastrzyki mi przepisze i czekać na miesiączke i zaczynam 2 dnia cyklu
U mnie lekarz powiedział ,że jestem trudnym przypadkiem,bo moje amh wynosiło ok 1,0 ,a najlepsze jest to ,że 3 lata temu miałam amh 0,74,więc wzrosło i niewiem jak,a przecież tylko mize spaść.Mimo to ładnie reagowałam na stymulację,pobrano 9 komórek,5 się zaplodnilo,i jedna została ze mną,i rozwija się prawidłowo.Także wszystko jest możliwe,mimo niskiego Amh.
 
U mnie lekarz powiedział ,że jestem trudnym przypadkiem,bo moje amh wynosiło ok 1,0 ,a najlepsze jest to ,że 3 lata temu miałam amh 0,74,więc wzrosło i niewiem jak,a przecież tylko mize spaść.Mimo to ładnie reagowałam na stymulację,pobrano 9 komórek,5 się zaplodnilo,i jedna została ze mną,i rozwija się prawidłowo.Także wszystko jest możliwe,mimo niskiego Amh.
Ja nie wiem jak to jest z tym AMH ale ja robilam dwa razy amh i raz za szybko zrobilam bo chyba w 25 dniu cyklu i mialam 3,82 a 3 dnia cyklu miałam 4,60.
 
reklama
Hej, robiłam dzisiaj betę i totalna klapa. Pierwsze podejście nieudane. Ale walczę dalej. Mówicie tu o grubości endometrium a mi nikt nie mówił nawet jakiej grubości endometrium miałam przy transferze. Zostały mi jesZcze 3 mrozaczki więc nie tracę nadziei. Trzymam kciuki za cala resztę :)
To podobnie jak u mnie , nie przypominam sobie żeby mi ktoś o tym mówił ile ma mieć ednometrium. Moja beta też dziś klapa. Tylko mi jeden zarodek został ale miesiąc przerwy robię. A Ty jak planujesz? Pozdrowienia
 
Do góry