reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny .Ja dziś jestem. 13dpt blastocysty crio i sikance negatyw jak zresztą od 9 dnia robiłam testy i wszystkie negatywne. Dziś beta i czekam na wynik choć nadzieja umarła. Biore końskie dawki progesteronu więc okresu i tak nie dostanę Jestem załamana bo to moje 3 podejście. W tym cyklu po konsultacji u docenta Paśnika miałam accofil encorton clexane .Miałam taką nadzieję....
Trzymaj się kochana i nie poddawaj się... spróbujcie jeszcze raz. Ja dziś sprawdziłam betę i niestety spadła... mocno przytulam i głowa do góry , trzymam kciuki za kolejną próbę.
 
byłam wczoraj u Endokrynologa i potwierdził że mam za wysoką prolaktynę . Dostałam tabletki na obniżenie prolaktyny oraz wykrył u mnie guzka tarczycy który w badaniach krwi nie robi objawów i dlatego wyniku tarczycy nie zmienia . byłam u niego prywatnie następna wizytę mam na 23.10.2019 tylko kazał mi się zarejestrować na nfz ponieważ stwierdził ze klinika wystarczająco wydoiła kasy odemnie i jeszcze to zrobi . stwierdził że kolejne próby mam podjąć po obniżeniu prolaktyny do takiego stopnia aby się mieściła w normach .
 
@Forget-me-not... , @ilmenau @Akatombo @dżoasia @Kurcia @Dzoannna @Cytrynka122 @Murawa @motylek24 @Biedroneczka83 @Vinszka @Pójdźka @Dgd @Justin87 i pozostałe Wojowniczki z tego forum Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i po pół roku walki o odpowiednią grubość endometrium postanowiłam zaryzykować. Dzisiaj 19dc i endometrium nie powala grubością bo ma 7 mm ale zdecydowałam się na crio transfer w piątek [emoji110][emoji110][emoji110]mam nadzieję, że jeszcze ciut podrośnie i będzie gotowe na przyjęcie mrozaczka. Mamy trzy dobre zarodki i to będzie nasz trzeci transfer . Proszę trzymajcie za mnie kciuki mocno [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Mocne kciuki [emoji110] [emoji110]
 
@Forget-me-not... , @ilmenau @Akatombo @dżoasia @Kurcia @Dzoannna @Cytrynka122 @Murawa @motylek24 @Biedroneczka83 @Vinszka @Pójdźka @Dgd @Justin87 i pozostałe Wojowniczki z tego forum Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej i po pół roku walki o odpowiednią grubość endometrium postanowiłam zaryzykować. Dzisiaj 19dc i endometrium nie powala grubością bo ma 7 mm ale zdecydowałam się na crio transfer w piątek [emoji110][emoji110][emoji110]mam nadzieję, że jeszcze ciut podrośnie i będzie gotowe na przyjęcie mrozaczka. Mamy trzy dobre zarodki i to będzie nasz trzeci transfer . Proszę trzymajcie za mnie kciuki mocno [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Ja pamietam że w styczniu mialysmy w podobnym czasie podchodzic do transferu i że od wtedy walczysz o dobre endo. Bardzo sie cieszę że w końcu bedziesz mogla zabrac swojego kropusia do domku.
Ogromne kciukasy kochana żeby został na dlugie miesiące[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Do góry