reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A podawała któraś może zarodki w cyklu naturalnym? Też mnie to interesuje. Skoro w sztucznym nie wyszło może naturalnie wyjdzie.
Ja teraz jestem na naturalnym i sie udało, poprzednio byłam na sztucznym tez sie udalo ale męczyło mnie branie tych wszystkich leków wiec tym razem chciałam spróbować na naturalnym bo u mnie wszystko ok wiec nie chciałam juz sie faszerować znowu tymi lekami.
 
Bardzo się cieszę,ze się udało i są teraz 2 MaleństwaAle myślę,ze to jest wielka niewiadoma zawsze,ze prawidłowe zarodki przyjmą się czy to w 2 czy 3 dobie,a te słabsze mają mniejszą szanse,moje 4zarodki dobrze hodowaly się 3 dni,potem w 6 dniu się zatrzymały,zostal w 5 dobie zamrożony 1 najlepiej rokujący zarodek,który teraz rośnie w brzuszku.Mialam nadzieję ,że wszystkie uda się zamrozić,jednak natura sama wybrała.
Najważniejsze kochana że rośnie już w brzusiu u mamusi ❤❤❤ dużo zdrówka
 
Czemu kochana pytasz? Coś się stało? Coś wyszło w badaniach?

Chciałabym wiedzieć z racji trombofilii i PAI-1 jakie leki mam brać bo przy trombo wiem ze witaminy metylowane ale przy PAI-1 wiele osób mówi o acardzie heparynie a mój lekarz nic nie wspomina o tym
Zastanawiam się juz czy nie brać acardu na własna reke w danym cyklu starań i od 2 dnia po owulacji włączyć duphaston i luteinę by w razie w pomoc w zagnieżdżeniu ( o ile by zdarzył się cud)
 
Chciałabym wiedzieć z racji trombofilii i PAI-1 jakie leki mam brać bo przy trombo wiem ze witaminy metylowane ale przy PAI-1 wiele osób mówi o acardzie heparynie a mój lekarz nic nie wspomina o tym
Zastanawiam się juz czy nie brać acardu na własna reke w danym cyklu starań i od 2 dnia po owulacji włączyć duphaston i luteinę by w razie w pomoc w zagnieżdżeniu ( o ile by zdarzył się cud)
A pai1 masz w heterozygocie?
Ja tez mam. Biore heparyne i acard.
Aczkolwiek moja gin mowi ze pai1 w heterozygocie nie jest podstawa do dawania heparyny. Daja "na wszelki wypadek".
A pytalas lekarza o te leki? Moze trzeba mu zasugerować
 
Dziewczyny Wasza wiedza jest ogromna i mam takie pytanie ciut z innej beczki. Moja koleżanka ostatnia miesiączke miała 30.05. Testy ciazowe wyszly, teraz 31.07 miala usg, wg naszych wyliczeń to okolo 9 tydzień. Na usg widac pecherzyk ciążowy z zarodkiem odpowiadający na 4-6 tydzien. Lekarz nic nie powiedzial, zeby przyjsc za 10 dni bo owulacja mogła przyjść później itp. Czy możliwe jest, zeby bylo takie opoznienie, czy ta ciąża rozwija się prawidlowo? Spotkalyscie sie moze kiedys z podobną sytuacja?
 
reklama
A pai1 masz w heterozygocie?
Ja tez mam. Biore heparyne i acard.
Aczkolwiek moja gin mowi ze pai1 w heterozygocie nie jest podstawa do dawania heparyny. Daja "na wszelki wypadek".
A pytalas lekarza o te leki? Moze trzeba mu zasugerować

Tak mam w hererozygocie i tak myślałam chociaż o tym acardzie
 
Do góry