reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A podawała któraś może zarodki w cyklu naturalnym? Też mnie to interesuje. Skoro w sztucznym nie wyszło może naturalnie wyjdzie.
 
reklama
Min 60% sie przyjelo. Nie musi sie podwajać. A przy wiekszych wynikach to juz w ogole sie na to nie patrzy. Ja zaczelam bete robic od 6000. Wiec zrobilam dwa pomiary i starczy :)
Teraz bez stresu poczekac az sie fasoleczka na dobre zakorzeni a ja już pogratuluje [emoji110][emoji173]
A powiedz mi ,czy beta od 6000 tyś przyrastala ci prawidłowo?
 
Ja ponoć teraz miałam na naturalnym, choć brałam przez kilka dni Lamette, wiec to już średnio naturalne, ale lekarka przed podejściem mi powiedziała, ze będziemy próbować na naturalnym, ja tematu nie zgłębiałam, bo jej bardzo ufam.
 
Min 60% sie przyjelo. Nie musi sie podwajać. A przy wiekszych wynikach to juz w ogole sie na to nie patrzy. Ja zaczelam bete robic od 6000. Wiec zrobilam dwa pomiary i starczy :)
Teraz bez stresu poczekac az sie fasoleczka na dobre zakorzeni a ja już pogratuluje [emoji110][emoji173]
Dzięki. To zwolnienie przyrostu mnie zmartwiło mocno. Ale jutro już na betę nie pójdę.
 
Dziewczyny dziś zrobiłam bete,27dpt wynik 10127,28,i od ostatniej bety gdzie miałam 1267 pokazuje w kalkulatorze ,że wynik poniżej normy ,tylko 45 procent przyrostu,czy beta później wolniej przyrasta?
Powyzej 6tys beta juz tak nie zapierdziela..nie ma co jej robic na takim etapie bo to tylko stres.
Powyzej 1000 czy 2000 juz nie ma co robic. Trzeba czekac na usg :)
 
Po 24 h tak. Pozniej juz 3 pomiar "z dupy"
Dzidzia sie juz wgrała na 40.1% [emoji12] i ja nie z inv wiec tym bardziej sie nie przejmujcie. Trzymam kciuki za wszystkie fasoleczki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji7]
A powiedz mi ,czy beta od 6000 tyś przyrastala ci prawidłowo?
 
Dziewczyny dziś zrobiłam bete,27dpt wynik 10127,28,i od ostatniej bety gdzie miałam 1267 pokazuje w kalkulatorze ,że wynik poniżej normy ,tylko 45 procent przyrostu,czy beta później wolniej przyrasta?
Czekaj na usg ja tez miałam ze beta zwolniła lekarz zrobił usg potem beta powtorzona w odstępie dwudniowym i wszystko ok w kalkulatorze tez mi pokazywalo e za malo.
 
reklama
Do góry