reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
SIERPIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)


2019-08-02 Pójdźka transfer
2019-08-04 monikao777 transfer
2019-08-05 Pójdźka beta I✊ ✊ ✊
2019-08-05 Linaa beta III✊ ✊ ✊
2019-08-07 anulka36 wizyta serduszkowa❤️
2019-08-08 pójdźka beta II✊ ✊ ✊
2019-08-08 Vinszka podglądanie maluszka❤️
2019-08-08 Dzoannna wizyta w nowej klinice
2019-08-08 Cytrynka122 V weryfikacja
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-12 pójdźka betaIII✊ ✊ ✊
2019-08-12 Marzycielka7 wizyta w klinice
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-18 nadzieja xxx stymulacja III
2019-08-20 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-21 Skarbulenka podglądanie maluszka❤️
2019-08-29 Kingu termin porodu
2019-08-30 Murawa wizyta przed crio monitoring
2019-09-29 Pola0702 wizyta u dr Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu

Ok mam nadzieję, że nikt nie został pominięty :)
 
Dziewczyny czy słyszeliście o czymś takim że jeśli ktoś był chory na zoltaczke typu B i ta zoltaczke się nie wycofała to znaczy że dalej wychodzi w badaniach te przeciwdziała to nie uda się zajsc w ciążę że to też może być problem że nie uda się???
Gdzieś to kiedyś słyszałam że to ma związek z tym też wszystkim....
Proszę wiecie coś na ten tamemat
Czy chodzi ci o to ze bylas chora i wyzdrowiałas a twoj organizm wytworzył przeciwciała czy o to ze stałaś sie nosicielem. Zreszta wydaje mi sie ze to bez różnicy bo nawet nosicielstwo nie powinno byc przeszkoda w zajściu w ciaze, nie znam takich przypadków. Tylko tyle ze musisz poinformować lekarza jesli jestes nosicielem bo wtedy trzeba dziecku po urodzeniu oprócz szczepienia podac specjalny lek który zmniejszy ryzyko zarażenia sie od ciebie przy porodzie.
 
reklama
A jak u ciebie z brzuszkiem,masz twardawy?Bo ja mam i nie wiem czy tak powinno być.
Wiesz to pewnie zależy od kobiety u jednej zrobi sie balon odrazu a u innej długo nic nie bedzie widac wiec nie ma co sie porównywać ale napewno nie powinno cie to niepokoić bo to normalne ze macica sie powiększa. U mnie nic jeszcze nie widac nawet piersi mnie jeszcze nie bolą, roche sutki zaczęły byc bardziej wrażliwe i tyle. Ja jak chodziłam w pierwszej ciazy to do 6 miesiaca nie było nic u mnie widac ale to było tyle lat temu ze teraz moze bedzie zupełnie inaczej choc mam nadzieje ze nie bo juz na drugi dzien po porodzie nie miałam brzucha, byłam zupełnie płaska tylko skóra była taka pomarszczona i bardzo ciemna jakby brudna ale po paru pilingach wszystko zeszło a po tygodniu skóra znowu była jędrna wiec śladów ciazy nie było żadnych i śmiagalam na plazy z płaskim brzuchem (60cm w pasie) i cyckami jak melony bo mleka miałam jak dla drużyny piłkarskiej ;-). Ale moja szwagierka juz po miesiacu miała brzuch wiec to zależy od organizmu.
 
Do góry