reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam taką samą i już połowa ciąży za mną.

Dziewczyny, skąd u was takie negatywne myśli? [emoji3525]
Dokładnie trzeba wierzyć. Ja dziś działam jak motorek... dokończyłam mycie okien, wyodkurzałam całe mieszkanie (niestety irobota nie mam haha), pomyłam podłogi, zrobiłam pranie, przesadziłam kwiatki, zrobiłam obiad i w między czasie zjadłam czekoladowego Grześka i czekoladowego lodzika :) :) :) :) :rofl: :rofl: :rofl: i mam ochotę na jeszcze, a jutro transfer i pewnieźle zrobiłam jedząc tyle słodkiego ale cóż co ma być to będzie, więrze że moje zarodeczki powinny dac rade. @Vinszka jak ty się czujesz??? kochana prosze tu się meldować.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny
Co sądzicie o Beta Hcg = 14 transfer 10.07 3 dniowe zarodki ?????
tzn 14 lipca miałaś transfer? czy
@Dzoannna @Justyska13 trzymam mocno kciuki za wasz jutrzejszy transfer! Niech moc bedzie z wami!✊✊✊
trzymaj trzymaj mocno, jutro do 15 bedę siedzieć jak na szpilkach czy zadzwoni embriolog czy nie. Jeśli zadzwoni to znak że coś nie tak z zarodkami, a jeśli nie zadzwoni to znak że jest ok
Tak siedzi - ktg płaskie ;)
No i masz kochana... tak maleństwo straszyło a tu biedroneczka siedzi dalej w środku, dawaj koniecznie znać co i jak. Bo ty już po terminie?
 
Hej dziewczyny
Co sądzicie o Beta Hcg = 14 transfer 10.07 3 dniowe zarodki ?????
Eliza wygląda na to, że się udało, jeśli to 8 dpt 3dniowcyh zarodków to jakby beta dopiero zaczęła być produkowana przez organizm, musisz na pewno powtórzyć w 10 dpt i będziesz miała jasność :) trzymam kciuki!
 
Dokładnie trzeba wierzyć. Ja dziś działam jak motorek... dokończyłam mycie okien, wyodkurzałam całe mieszkanie (niestety irobota nie mam haha), pomyłam podłogi, zrobiłam pranie, przesadziłam kwiatki, zrobiłam obiad i w między czasie zjadłam czekoladowego Grześka i czekoladowego lodzika :) :) :) :) :rofl: :rofl: :rofl: i mam ochotę na jeszcze, a jutro transfer i pewnieźle zrobiłam jedząc tyle słodkiego ale cóż co ma być to będzie, więrze że moje zarodeczki powinny dac rade. @Vinszkajak ty się czujesz??? kochana prosze tu się meldować.

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ szczesliwa matka to szczescliwe dziecko - mowilam zajadajac sie chipsami[emoji2][emoji2][emoji2]
 
dziewczynki zrobiłam dziś znowu tsh i prolaktyne bo w tamtym tygodniu w czwartek tsh było 2,0 a prolaktyna ponad 60. od soboty zwiększyłam dawkę euthyroxu codziennie na 75 i tak samo włączyłam bromergon codziennie 1/2 tabletki. dziś tsh 1,89 a prolaktyney jeszcze nie mam. aaaa a do tego biorę od soboty encorton więc chyba tsh nie jest takie złe do crio???? @ilmenau @Forget-me-not... @Kurcia i inne co myślicie?
 
@elzza sorry źle odczytałam twoją wiadomość :rofl: myślę że wynik pozytywny, powtórz za 2 dni bete... aaaa nie miałaś ovitrelle???? tak na prawdę to 7 dpt więc wynik jest pozytywny
 
reklama
Do góry