reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale może być tak że po transferze beta nawet nie drgnie tak? To znaczy że jest opóźnione? Może głupie pytania przepraszam ale nie rozumiem :(
@Śliwka12345 Czasem tak jest, że beta albo nie ruszy a może być tak że minimalnie pójdzie w górę. Nie wiem czy w każdym takim przypadku jest opóźnione, nie którzy mogą mieć wcześniej okno implantacyjne.
 
Ja na punkcje spoznilam sie godzine. Na transfer prawie 2, wiec loozik ;) a na co najmniej polowe wizyt wpadalam z kilku-kilkunastominutowym opoznieniem. Nikt mnie nie wyrzucil :D
Haha tylko ja taka glupia jestem ze zaraz sie stresuje. Lekarz sie smial ze utknelam w polu ;) Ale juz po wizycie. Na prawym ciagle dużo jajek nie mowil ile ale mowil ze sa roznej wielkosci. Na lewym jest mniej ok 5. Szeptal sobie cos pod nosem o wielkosciach 14,15,16. Dostalam jeszcze jeden zastrzyk cetrotide na jutro i kolejna wizyta w piatek i prawdopodobne plabowana punkcja w niedziele. Krew pobrali do badan do zabiegu ale nikt mi nie powiedzial ze mam byc na czczo i o 5.30 zjadłam kromke chleba z nutella, wypilam herbate gorzka i malutka filizanke kawki ;):rofl: takze nie wiem jak to wyjdzie. ASIA minlo od tego sniadania do pobrania krwi 4 h.
 
Haha jasne ze tak. Tylko jabto taka jestem glupi
Nie denerwuj się, takie rzeczy mogą się zdarzyc. Wiadomo, ze nikt nie chce się spóźniać, ale sa sytuacje niezależne od człowieka. Dla nich to pewnie tez nie pierwsza taka sytuacja. Ja tez się spóźniłam na monitoring, bo godz stałam w korku. Bylebyś przed zamknięciem kliniki zdążyła ;)
ze zaraz sie syresuje jak cos niebidzie zgodnie z planem
 
Kochane jak Wasze samopoczucie, ja dzisiaj mam jakies natezenie ciazowych mdlosci co zjem wymiotuje muli mnie caly czas wlasnie zaczelam 12+0 tcMialam.dwa dni przerwy I wymioty wrocily dzisiaj z podwojona sila, tak cicho mysle ze moze to koncowkaBoje sie o kruszyne zebyb rosla zdrowo
 
reklama
Haha tylko ja taka glupia jestem ze zaraz sie stresuje. Lekarz sie smial ze utknelam w polu ;) Ale juz po wizycie. Na prawym ciagle dużo jajek nie mowil ile ale mowil ze sa roznej wielkosci. Na lewym jest mniej ok 5. Szeptal sobie cos pod nosem o wielkosciach 14,15,16. Dostalam jeszcze jeden zastrzyk cetrotide na jutro i kolejna wizyta w piatek i prawdopodobne plabowana punkcja w niedziele. Krew pobrali do badan do zabiegu ale nikt mi nie powiedzial ze mam byc na czczo i o 5.30 zjadłam kromke chleba z nutella, wypilam herbate gorzka i malutka filizanke kawki ;):rofl: takze nie wiem jak to wyjdzie. ASIA minlo od tego sniadania do pobrania krwi 4 h.
Moje jajniki tak samo reagowały, w prawym dużo ładnych jajek a lewy był leniuchem i chyba z 5 wychodował, no ale prawy za niego nadrobił więc było ok
 
Do góry