reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny poradzcie prosze czy wiecie cos na temat testu ERA ? Moj lekarz chce abym przed kolejny crio go zrobic.. Mowi ze na sztucznym cyklu mam test zrobic.. Czy ktoras z Was robila ten test?
Znalazlam np na stronie invimedu albo gynecentrum, Invicta rowniez to wykonuje, chyba stal sie popularny dosc niedawno, 6 I 5 lat temu zadem lekarz tego nie zlecal..
Ja miałam biopsje ale coś właśnie na zasadzie tego testu. Miałam pobrany raz wymaz i wiedzieliśmy, że jeden dzień opóźnienia mam.
Tylko mnie bardzo to bolało.
 
Kurcze dziewczyny ja mam dzis jakiegos pecha. Pojechalam pociągiem a nie autem i jak na zlosc 20km od domu zepsuł sie pociag i godzine stalismy w polu czekając na nastepny pociag. Takze mam godzobe opoznienia i cholera spoznie sie na wizyt. Dzwonilam juz poinformowac o sytuacji takze jak dotre to mnie przyjma ale stres jeat. Kurcze na każdym kroku stres!!!!
Nie denerwuj się, takie rzeczy mogą się zdarzyc. Wiadomo, ze nikt nie chce się spóźniać, ale sa sytuacje niezależne od człowieka. Dla nich to pewnie tez nie pierwsza taka sytuacja. Ja tez się spóźniłam na monitoring, bo godz stałam w korku. Bylebyś przed zamknięciem kliniki zdążyła ;)
 
Kurcze dziewczyny ja mam dzis jakiegos pecha. Pojechalam pociągiem a nie autem i jak na zlosc 20km od domu zepsuł sie pociag i godzine stalismy w polu czekając na nastepny pociag. Takze mam godzobe opoznienia i cholera spoznie sie na wizyt. Dzwonilam juz poinformowac o sytuacji takze jak dotre to mnie przyjma ale stres jeat. Kurcze na każdym kroku stres!!!!

Justyska, co się źle zaczyna to się dobrze kończy! ✊✊✊
 
reklama
Do góry