reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak się liczy tydzień ciąży przy crio transferze? Normalnie okres to pierwszy dzień ? Bo przy długim protokole zakłada się ze owulacji to dzień punkcji i odejmuje się jeszcze 14 dni. A jak jest z crio?
Dzień transferu, minus ilość dni w zależności ile dni miał zarodeczek czyli 2,3 czy 5. I od tego jeszcze odejmuje się 14 dni. Wtedy mamy jakby początek ciąży i liczymy tygodnie.
 
reklama
@Agniecha1508 my się rozpakujemy zaraz z @annemarie i zwolnimy Wam brzuszki.. ;-)
Zaraz będzie nasza Asienka rodzić i kolejna odda swój ;-)
3mam za Was mega [emoji110][emoji110][emoji110] Dziewczyny.
Nie poddawajcie się! :* [emoji173][emoji182][emoji110]
No mi to jeszcze 100lat zostalo ;) czekam na Agnieche i czekam!!!

Agniecha, czyi mozna powiedziec, ze kto pierwszy ten lepszy? I dobrze, nie ma na co czekac :)
 
reklama
Hej . Pytanie z innej beczki. Dziś zadzwonili do mnie z urzędu miasta w ŁODZI że mają dla mnie wyprawkę z okazji tego że mam dziecko z in vitro Ale zaznaczyli że mam zapłacić od niej podatek . Nic więcej nie powiedzieli. Nie wiecie co tam dają czy warto iść?
 
Do góry