reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hmm czyli lepiej zrobic test przed tym transferem...
Czyli mamy
Krzywa cukrowa
Pakiet na trombofilie (w tym mutacja mthfr bedzie)
Wezme w ciemno intralipid
Atosiban

A co myslicie o scratchingu macicy? W jakich sytuacjach to jest wskazane? / moze pomoc?

Wiem ze nie bardzo chcesz badac immuno jeszcze przed tym transferem, ale ja bym na twoim miejscu zrobila chociaż subpopulacje limfocytow w tym sa komorki NK. Jesli by wyszly wysokie to intralipid i może steryd i wtedy nie robic tego scratchingu macicy bo tak jak anielka pisze przy wysokich NK on jest raczej nie wskazany... a jak wyjdą niskie to moze ten intralipid nie potrzebny a scratching zrobic.
Najlepiej porozmawiaj z lekarzem...
 
Kurde dziewczyny ostatnia betę robiłam 16 dpt i było 340, wynik z dzisiaj czyli 23 dpt to 1890 czyli przyrost o 63%, chociaż o dziwo kalkulator pokazuje że przyrost w normie....dobrze że jadę jutro na USG bo oszaleję...
 
Dziekuje Ci:)
A jak to jest z ta heparyna - jednorazowe podanie (do testu np - strzelam bo nie konsultowalam tego jeszcze z lekarzem) cos da czy trzeba brac caly czas?
W sensie czy bez badania podanie heparyny cos zmieni „w ciemno”?
Jak zrobisz badanie na trombofilie to w zależności od tego co Ci wyjdzie lekarz zleci heparyne. Moze byc zastrzyk codziennie do konca ciazy, moze byc np do 3 miesiaca.
Ja przy moim wyniku mam zalecenie od Pasnika minimum do 8 tygodnia...
Jak zalecenia są w ciemno to pewnie różnie zalezy od lekarza.
 
reklama
Do góry