reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Byłam na usg. Dzisiaj 24dpt 3dniowego zarodka. Jest pecherzyk ciazowy i tyle. Martwie się ze powinien juz być pecherzyk zoltkowy. A tam nic więcej nie widać. Lekarz powiedział ze ok i kazał przyjść za 2 tyg.
Co myślicie? Nie powinno być już pęcherzyka zoltkowego? Niektóre z was yo juz chyba nawet zarodek z serduszkiem miały. ..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cos tam jest...
Ale mzonki na razie
Ostatni transfer wg podpowiedzi dziewczyn chcemy zrobic z dwoma najslabszymi zarodkami na raz
Z heparyna, intralipidem i byc moze scratching endometrium? I na cyklu sztucznym dla odmiany. Musze sie tylko dowiedziec czy moj lekarz zna i podaje intralipid - nie wydaje mi sie. Bede musiala znalezc kogos kto mi zleci i kogos kto poda.
Chce zrobic krzywa (mam zlecenie tylko musze skonczyc brac antybiotyk) i badanie na krzepliwosc krwi (badanie mthfr mutacji to zalatwi?)

I zastanawiam sie nad kariotypami ale to moze przy ewentulnej kolejnej stymulacji jesli taka nadejdzie. Bo zarodki juz sa... nikt ich badal nie bedzie. Co ma byc...

Zbieram info... chcemy tez troche odczekac...
Ja jak się teraz nie uda to wybiorę się do immunologa. A ile już miałaś transferów? Jakiej klasy zarodki?
 
Cos tam jest...
Ale mzonki na razie
Ostatni transfer wg podpowiedzi dziewczyn chcemy zrobic z dwoma najslabszymi zarodkami na raz
Z heparyna, intralipidem i byc moze scratching endometrium? I na cyklu sztucznym dla odmiany. Musze sie tylko dowiedziec czy moj lekarz zna i podaje intralipid - nie wydaje mi sie. Bede musiala znalezc kogos kto mi zleci i kogos kto poda.
Chce zrobic krzywa (mam zlecenie tylko musze skonczyc brac antybiotyk) i badanie na krzepliwosc krwi (badanie mthfr mutacji to zalatwi?)

I zastanawiam sie nad kariotypami ale to moze przy ewentulnej kolejnej stymulacji jesli taka nadejdzie. Bo zarodki juz sa... nikt ich badal nie bedzie. Co ma byc...

Zbieram info... chcemy tez troche odczekac...
Na krzepliwość to chyba protrombina i V laiden. Jestem nieszczęśliwa posiadaczką jednego z nich.
 
Byłam na usg. Dzisiaj 24dpt 3dniowego zarodka. Jest pecherzyk ciazowy i tyle. Martwie się ze powinien juz być pecherzyk zoltkowy. A tam nic więcej nie widać. Lekarz powiedział ze ok i kazał przyjść za 2 tyg.
Co myślicie? Nie powinno być już pęcherzyka zoltkowego? Niektóre z was yo juz chyba nawet zarodek z serduszkiem miały. ..
Jodzia, a jaki duży jest sam pęcherzyk? Bo to też od tego zalezy.
 
Dziewczyny stresuje sie bardzo bo dzwonilam dzis do kliniki i nadal nie mamy wyniku kariotypow a wizyta w srode o 9 rano. Wyniki przuchodza codziennie po 11. A na wizyte mielismy przyjść juz ze wszysykim. A co jak nie bedzie wynikow jutro? Pewnie jutro bede musiała dzwonic i pytac o wyniki i tak myslaam ze jealu ich nie bedzoe to poprosze pania by zapytala lekarza co mamy robic czy przyjsc z tym co mamy czy przekladac wizyte a to automatynie ucieka nam juz cykl do stymulacji :(
 
Heh, u mnie po 24 tc zaczęło coś wystawać ;) Bąbelki w brzuchu czułam od 18 tc. Po 25 tc brzuch rośnie w szybkim tempie. Ale jak ubiorę, coś luźniejszego, to niektórzy nie zauważają. Ale ja też do tej pory (26 tc) przytyłam 2 kg. Po mojej siostrze już po 17 tc było widać. Nie ma reguły, choć niektóre wiejskie wierzenia głoszą, że z chłopcami mniej widać;)
Ja z twixami do tej pory 0,8kg a dziś 22+2tc :D Chyba, że trzeba liczyć tak jak moja ginka to 4,8kg (bo najpierw schudłam te 4 kg:p)
Nio dokładnie też bym chciała ale chyba przez te mdłości i wymity to może być ciężko , ciekawe kiedy Nam miną te dolegliwości:-)
niektórym mijają... po porodzie :p
Byłam na usg. Dzisiaj 24dpt 3dniowego zarodka. Jest pecherzyk ciazowy i tyle. Martwie się ze powinien juz być pecherzyk zoltkowy. A tam nic więcej nie widać. Lekarz powiedział ze ok i kazał przyjść za 2 tyg.
Co myślicie? Nie powinno być już pęcherzyka zoltkowego? Niektóre z was yo juz chyba nawet zarodek z serduszkiem miały. ..
daj mu jeszcze tydzień, czasem nawet dłużej może mu zejść, bo jest np maluśki i zaszyty gdzieś w kąciku
 
reklama
Heh, u mnie po 24 tc zaczęło coś wystawać ;) Bąbelki w brzuchu czułam od 18 tc. Po 25 tc brzuch rośnie w szybkim tempie. Ale jak ubiorę, coś luźniejszego, to niektórzy nie zauważają. Ale ja też do tej pory (26 tc) przytyłam 2 kg. Po mojej siostrze już po 17 tc było widać. Nie ma reguły, choć niektóre wiejskie wierzenia głoszą, że z chłopcami mniej widać;)

U mnie to się nie sprawdziło, późno miałam widoczny brzuszek (w 6 m-cu byłam na imprezie firmowej i mało kto zauważył mój brzuszek, rodziłam w 41 tygodniu i brzuch miałam jak dziewczyny w 33-35 tyg) a tu prawie 4kg dziewczynki :D
A i nie miałam problemów z cera ;)
 
Do góry