reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W którym dniu po transferze udałaś się Kochana na badanie? Ja powinnam według zaleceń lekarza testować 14 maja czyli 14 dni po ale nie dam rady tak długo czekać. Uważacie, że jest sens robić teraz 10 w piątek? Transfer był 30 kwietnia. Pozdrawiam
Dzisiaj 7dpt i mialam podana blastke :) myślę, że jak ma cos wyjsc to juz dzis wyjdzie...
 
reklama
W którym dniu po transferze udałaś się Kochana na badanie? Ja powinnam według zaleceń lekarza testować 14 maja czyli 14 dni po ale nie dam rady tak długo czekać. Uważacie, że jest sens robić teraz 10 w piątek? Transfer był 30 kwietnia. Pozdrawiam
A jaki zarodek mialas podany? Jak trzydniowy to myślę, że w piatek juz wyjdzie beta :)
 
Nawet do 20tc może nie być nic widać ;)
Heh, u mnie po 24 tc zaczęło coś wystawać ;) Bąbelki w brzuchu czułam od 18 tc. Po 25 tc brzuch rośnie w szybkim tempie. Ale jak ubiorę, coś luźniejszego, to niektórzy nie zauważają. Ale ja też do tej pory (26 tc) przytyłam 2 kg. Po mojej siostrze już po 17 tc było widać. Nie ma reguły, choć niektóre wiejskie wierzenia głoszą, że z chłopcami mniej widać;)
 
Pozniej Nam brzuszki wyskocza[emoji5]
Brzuszek jest fajny, piękny i uroczy. Nie oszukujemy się jednak, na koniec daje kręgosłupowi w kość. Ważne żeby dzidzia rosła, a brzucha się doczekamy prędzej czy później.
Ja osobiście bardzo bym chciała już go mieć, ale łatwiej mi biegać za młodym bez niego [emoji13]
 
Mi w pierwszej ciazy wywalilo brzuch dopiero po 20 tyg j to sporo. Tez myslalam ze brzuszek uroooczy, teraz wywalilo mi szybko (16 tydz skonczony) i naprawde czuje sie ociezala i zaczyna mnie pobolewac kregoslup, a co bedzie pozniej?...
Czyli to normalne ze jeszcze nic po Nas nie widac[emoji5] ?
 
reklama
@Justyska13 u mnie brzucha właściwie nie ma. Może to głupie, ale tak dawno nie byłam na USG, że czasami martwię się czy bobo się rozwija. Cholernie boję się poronienia.

Byłam na Twoim miejscu kochana jeszcze nie tak dawno. [emoji87] Czas mi się dłużył przez te wyniki badań i wiem co czujesz, ale czerwiec był szczęśliwy. Myślę, że będziesz podchodzić w podobnym terminie i uda się za pierwszym razem. Czyli lutowe/marcowe dziecię będzie [emoji3531][emoji7]
Oj mam taka nadzieje. Ale boje się okropnie. , stres mnie zżera od srodka.
 
Do góry