reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Vinszka pokluwa Cie jajnik czasem tak lekko I nie caly czas raz po lewej stronie raz po peawej nie wiem czy isc do lekarza?
Nie, jajników nie czuje, ale mam czasami kłucia w macicy. W poprzedniej też tak miałam. Macica się rozciąga. Wiesz mnie kłuje bardziej w dole, niż na boki przy jajnikach. Czasami zegnę się w pół [emoji13]

Często tak masz?
 
reklama
Nie, jajników nie czuje, ale mam czasami kłucia w macicy. W poprzedniej też tak miałam. Macica się rozciąga. Wiesz mnie kłuje bardziej w dole, niż na boki przy jajnikach. Czasami zegnę się w pół [emoji13]

Często tak masz?
Wczoraj mialam no I dzis tez pokluwa nie caly czas ale tak co kilka minut takie pulsowanie mysle ze you jajnik moze tak promieniuje
 
No I mam taki brzuch wzdety ale to moze po tych zastrzykach
Niestety nie potrafię Ci doradzić nic. Wydaje mi się, że to nie jest groźne, ale lekarzem nie jestem [emoji53]

Kochane ciężarówki na podobnym etapie. Robiliście jakieś badania w ciąży? Ja przegapiłam wyzytę i myślę że na tym etapie powinnam iść na krew, a może już dawno... przez to wszystko zapomniałam. [emoji848] Dajcie znać co tam wam zlecono, to zrobię, bo kurcze wstyd...
 
Niestety nie potrafię Ci doradzić nic. Wydaje mi się, że to nie jest groźne, ale lekarzem nie jestem [emoji53]

Kochane ciężarówki na podobnym etapie. Robiliście jakieś badania w ciąży? Ja przegapiłam wyzytę i myślę że na tym etapie powinnam iść na krew, a może już dawno... przez to wszystko zapomniałam. [emoji848] Dajcie znać co tam wam zlecono, to zrobię, bo kurcze wstyd...
Ja robilam cukier I mocz ogolnie
 
Niestety nie potrafię Ci doradzić nic. Wydaje mi się, że to nie jest groźne, ale lekarzem nie jestem [emoji53]

Kochane ciężarówki na podobnym etapie. Robiliście jakieś badania w ciąży? Ja przegapiłam wyzytę i myślę że na tym etapie powinnam iść na krew, a może już dawno... przez to wszystko zapomniałam. [emoji848] Dajcie znać co tam wam zlecono, to zrobię, bo kurcze wstyd...
Ja dzisiaj robilam mocz morfologie tsh glukoza I prigesteron☺ Przed badaniami wymioty I po tez
 
reklama
Do góry