reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie za ciekawa ta beta, ale nie takie cuda to forum widzialo. Nie ma sie co cieszyc na razie ale trzeba sie uzbroic w cierpliwosc niestety...
Czyli umówić się z lekarzem za konsultacje telefoniczną? Jechać do kliniki chyba i tak nie mam po co bo USG i tak nic nie pokarze, czy czekać i powtórzyć znowu betę? Co mi radzisz dżoasiu ?
 
Żeby przyrost był 66% to beta musiałaby wynosić 92, no chyba że ja coś źle liczę ...
Dobrze liczysz nie ma niestety 66% ale powiem ci od serca odpuść co ma byc to bedzie, nerwy nic dobrego nie dają. Nie masz juz na to wpływu co teraz sie dzieje. Sprawdź tylko za tydzien lub dwa czy to nie ciąża pozamaciczna bo taka zagraża twojemu zdrowiu. Uwierz mi ze dzisiaj martwisz sie beta, jutro bedziesz sercem i tak bez konca az do porodu. Beta przyrasta tzn ze ciąża sie rozwija. Włącz sobie jakis fajny film i odpoczywaj ;)
 
Dobrze liczysz nie ma niestety 66% ale powiem ci od serca odpuść co ma byc to bedzie, nerwy nic dobrego nie dają. Nie masz juz na to wpływu co teraz sie dzieje. Sprawdź tylko za tydzien lub dwa czy to nie ciąża pozamaciczna bo taka zagraża twojemu zdrowiu. Uwierz mi ze dzisiaj martwisz sie beta, jutro bedziesz sercem i tak bez konca az do porodu. Beta przyrasta tzn ze ciąża sie rozwija. Włącz sobie jakis fajny film i odpoczywaj ;)
Dzięki za porady czyli betę narazie odpuścić a za tydzień lub 2 umówić się na USG?
 
11dpt 48.93
13 dpt 133.20

Podane 2 3-dniowe mrozaki.
Dziewczyny dobry wynik?
Przyrost piękny. Nawet nie wiesz jak się cieszę :) Oby tak dalej! Trzymaj dietę teraz, a ja trzymam kciuki;)
Dziewczynki, moje wyniki to Estradiol 17-beta 1650 i progesteon 22.jestem po rozmowie z lekarzem.Kazał aby od teraz odstawić wszystkie leki i to naraz. Żadnego łagodnego schodzenia z nich. To jest normalne?
Normalne. Te akurat można odstawiać. Bardzo mi przykro:(
Beta 7 dpt 30,9, 10 dpt 55,9 i 12 dpt 82....przyrosty poniżej normy...jak myślicie czy to może świadczyć o ciąży biochemicznej? Nie wiem co dalej....
Bety nie są jakieś powalające, ale dają nadzieję. Zrób w sobotę powtórkę i będzie wszystko jasne. Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny mam pytanko: czy macie jakiegoś immunologa u którego mogłabym skonsultować za niskie limfocyty B online/ przez telefon ? Płatność przez internet.
Rozmawiałam z dr i podała mi jakie mam brać leki na obłożenie homocysteiny, poleciła mi abym te limfocyty skonsultowała z immunologiem (niestety u nich m, dr jest na urlopie, Brdzie 10.05) a ja nie ukrywam, że chciałabym podejść do transferu w maju ;(
Kochana napisz do mnie na priv, bo mam problemy techniczne, żeby do Ciebie napisać. Podeślę Ci coś.
 
Na USG jest niestety za wcześnie. Wydaje mi się, że betę trzeba kontrolować, a najlepiej porozmawiać z prowadzącym lekarzem.
Jak wychodzi progesteron? Estradiol?
@juchaa_87 dokladnie, poradz sie lekarza bo oni widzieli juz setki scenariuszy rozne bety.. pozatym bete skontroluj na kilka dni bo 2 tyg czekania na usg jesli to ciaza pozamaciczna to zdecydowanie za dlugo.. Po tym czasie juz by pekl jajowod.. Lekarz poradzi najlepiej
 
reklama
Czyli umówić się z lekarzem za konsultacje telefoniczną? Jechać do kliniki chyba i tak nie mam po co bo USG i tak nic nie pokarze, czy czekać i powtórzyć znowu betę? Co mi radzisz dżoasiu ?
Powtorzylabym jeszcze w poniedzialek i wtedy skonsultowalabym sie z lekarzem. Poki co i tak odstawic raczej nic nie mozesz bo beta rosnie. Do poniedzialku moze bedzie cos wiadono, czy sie rozkreci czy calkiem wyhamuje czy zacnie spadac. 2 tygodni bym nie czekala, bo moze niepotrzebnie bys sie faszerowala lekami. Mysle ze lekarz teraz tez jeszcze nic innego nienie wymysli
 
Do góry