reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Czy ktoś może się orientuje, który szpital w Gdańsku jest przyzwoity? Będę tam parę dni i chciałbym mieć jakiś plan awaryjny, gdyby coś się działo z ciążą. Niedługo 26 tc i mam schizę, bo moja siostra w tym terminie urodziła. Gdzie tam najlepiej się udać w razie "w"? Będę ok 500 km od domu i mojego lekarza.
 
Dziewczyny, mam pytanie. Czy ktoś może się orientuje, który szpital w Gdańsku jest przyzwoity? Będę tam parę dni i chciałbym mieć jakiś plan awaryjny, gdyby coś się działo z ciążą. Niedługo 26 tc i mam schizę, bo moja siostra w tym terminie urodziła. Gdzie tam najlepiej się udać w razie "w"? Będę ok 500 km od domu i mojego lekarza.
Ja polecam szpital na Zaspie, tam trafilam w 23tc gdzie musieli mi na cito szew zalozyc. De facto uratowali mi ciaze.. Co czlowiek to opinia, ja mam akurat dobre doswiadczenia z tym szpitalem..
 
Dziewczyny, mam pytanie. Czy ktoś może się orientuje, który szpital w Gdańsku jest przyzwoity? Będę tam parę dni i chciałbym mieć jakiś plan awaryjny, gdyby coś się działo z ciążą. Niedługo 26 tc i mam schizę, bo moja siostra w tym terminie urodziła. Gdzie tam najlepiej się udać w razie "w"? Będę ok 500 km od domu i mojego lekarza.
Chwalą na zaspie bo tam chyba ratują dzieci urodzone w 24 tc, ale jest jeszcze wojewódzki. Sama nie wiem, który lepszy. Nigdy w nich osobiście nie byłam.
 
Dziękuję Wam wszystkim dziewczyny za cenne rady :*, dżoasia myślę że faktycznie zrobię w poniedziałek betę i wtedy już wszystko powinno być jasne, no i potem konsultacja z lekarzem.
 
reklama
Dziękuję Wam wszystkim dziewczyny za cenne rady :*, dżoasia myślę że faktycznie zrobię w poniedziałek betę i wtedy już wszystko powinno być jasne, no i potem konsultacja z lekarzem.
@juchaa_87 wlasnie sprawdzilam wyniku bete z ciazy w historii badan.. W 10dpt mialam bete 80 a w 12dpt tylko 118 wiec przyrost znacznie ponij 66%. Potem juz bylo ok..
 
Do góry