reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ile dni po punkcji dostaje się miesiączki ? Dzisiaj podjęłam z lekarka decyzje, ze odraczamy transfer o miesiąc bo jest duże ryzyko hiperstymulacji a tego nie chce :)
 
Dziewczynki,żeganam się. Nie udało mi się beta ani drgnęła a estradiol i progesteron spadły.Nie wiem na co liczyłam,ale dziś jest najgorszy dień mojego życia!
Bardzo mi przykro. Nie poddawaj sie!!!
Dziewczyny ile dni po punkcji dostaje się miesiączki ? Dzisiaj podjęłam z lekarka decyzje, ze odraczamy transfer o miesiąc bo jest duże ryzyko hiperstymulacji a tego nie chce :)
ja dostałam po tygodniu ale wiem ze czeka sie ok 2tyg ale u każdego jest inaczej. Ja zrobilam sobie miesiac przerwy tez miałam hiperke ale wiem ze mozna juz podchodzić odrazu w pierwszym cyklu. Ja wolałam miesiac przerwy zeby organizm odpoczął i sie udało ale niestety w 8tc przestało bić serduszko.
 
Bardzo mi przykro. Nie poddawaj sie!!!

ja dostałam po tygodniu ale wiem ze czeka sie ok 2tyg ale u każdego jest inaczej. Ja zrobilam sobie miesiac przerwy tez miałam hiperke ale wiem ze mozna juz podchodzić odrazu w pierwszym cyklu. Ja wolałam miesiac przerwy zeby organizm odpoczął i sie udało ale niestety w 8tc przestało bić serduszko.
Ja nie mam jeszcze ale dr powiedziała, ze jak zacznie się stymulacje do transferu do na 90% dostanę wiec lepiej poczekać ten miesiąc. A brałaś luteinę po punkcji ? Bo ja dostałam na 10 dni.
 
Dziewczyny pisze dopiero teraz bo jestem juz po wizycie i mam potwierdzenie ze oczyscilam sie całkowicie wiec nie bedzie konieczności łyżeczkowania i nie ma stanu zapalnego a badania krwi sa dobre wiec natura dała rade. Maz narazie nie chce wiecej żadnych ciąż ale moze po wakacjach zapomni o tym całym koszmarze. Mam nadzieje ze te straszne wiadomości w koncu sie skończą bo juz mam dość tych negatywnych bet!! Moze teraz jak słońce wyszło mega dawka wit D da same pozytywne testy i tego wam zycze z całego serducha.
 
Ja nie mam jeszcze ale dr powiedziała, ze jak zacznie się stymulacje do transferu do na 90% dostanę wiec lepiej poczekać ten miesiąc. A brałaś luteinę po punkcji ? Bo ja dostałam na 10 dni.

Ja tez dostałam po punkcji luteinę na 10 dni, dziś jest 8 dzień jak ją biorę i już bardzo bym chciała odstawić i dostać w końcu tego okresu.
 
reklama
Dziewczyny pisze dopiero teraz bo jestem juz po wizycie i mam potwierdzenie ze oczyscilam sie całkowicie wiec nie bedzie konieczności łyżeczkowania i nie ma stanu zapalnego a badania krwi sa dobre wiec natura dała rade. Maz narazie nie chce wiecej żadnych ciąż ale moze po wakacjach zapomni o tym całym koszmarze. Mam nadzieje ze te straszne wiadomości w koncu sie skończą bo juz mam dość tych negatywnych bet!! Moze teraz jak słońce wyszło mega dawka wit D da same pozytywne testy i tego wam zycze z całego serducha.

Bardzo się cieszę ze Twój organizm uporał się sam z ta przykra sytuacja
Ale to znaczy ze jest silny i natura sama wybrała...
Twój mąż tez pewnie to wszystko przeżył i martwi się o Ciebie
Daj sobie czas , odpocznij i zbieraj siły na kolejna walkę [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry