reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jakie miałaś wyniki? Niby przyrost ok ale coś małe wartości mi się wydają.
Marzyłam o blizniakach ale jedno tez będzie upragnione i wyczekane :-)
Już tak liczbowo niestety nie pamiętam, bo mam w zamyśle pierwszą ciążę [emoji3526] ale zdecydowanie podobne wyniki. U mnie tylko w innym dpt bo ja miałam blastkę.
 
Hej dziewczyny mam pytanko nie sądzicie że to jakiś absurd 02.04 minął mi termin do zapłaty za depozyt aczkolwiek w zeszłym roku mówili mi że mam czas do końca kwietnia więc się nie spieszyłam bo 29.04 mam transfer dwóch ostatnich śnieżynek dzisiaj mi przyszło pismo że muszę zapłacić za cały rok z góry chociaż wiedzą że za 4 dni już będzie ETM Masakra jakaś
Ja miałam lepszy numer, bo mi kazali zapłacić za przechowywanie zarodków za okres od 24.03.2012 do 24.03.2019, czyli 7 lat wstecznie. Myślałam, że zejdę na zawał w styczniu tego roku, jak dostałam pismo. Ale dało się to załatwić, więc jak umówisz się z dyrektorem administracyjnym na rozmowę lub odpowiesz na pismo opisując swoją sytuację, to darują sobie tą zapłatę ;) Zwłaszcza, że jesteś ich klientką nadal. Raczej wychodzą naprzeciw :)
 
Myślę o Invimedzie, co o tym myślisz?
Myślę, że popełnisz błąd. W invimedzie leczyłam się 2 lata a może 3? W każdym razie efektów brak i nawet mnie dobrze nie zdiagnozowali.
Ja jestem w invicta ale jest też gameta tylko tam słyszałam że teraz mają duże obłożenie i lecą po głowach. Moim zdaniem invicta jest najlepszym strzałem choć moja prowadząca ma różne opinie. Ja zawdzięczam jej 2 ciąże.
 
Dziewczynki, moje wyniki to Estradiol 17-beta 1650 i progesteon 22.jestem po rozmowie z lekarzem.Kazał aby od teraz odstawić wszystkie leki i to naraz. Żadnego łagodnego schodzenia z nich. To jest normalne?
 
Dziewczynki, moje wyniki to Estradiol 17-beta 1650 i progesteon 22.jestem po rozmowie z lekarzem.Kazał aby od teraz odstawić wszystkie leki i to naraz. Żadnego łagodnego schodzenia z nich. To jest normalne?
Ja bym słuchała lekarza a nie osób na forum.
Ja też miałam encorton od razu do odstawienia, a przyjmowałam dawkę 10mg przez 30 dni.
 
Myślę, że popełnisz błąd. W invimedzie leczyłam się 2 lata a może 3? W każdym razie efektów brak i nawet mnie dobrze nie zdiagnozowali.
Ja jestem w invicta ale jest też gameta tylko tam słyszałam że teraz mają duże obłożenie i lecą po głowach. Moim zdaniem invicta jest najlepszym strzałem choć moja prowadząca ma różne opinie. Ja zawdzięczam jej 2 ciąże.
Rozważam jeszcze,ale przekonuje mnie gwarancja otrzymania zarodków,której w Invikcie brak.
 
Myślę, że popełnisz błąd. W invimedzie leczyłam się 2 lata a może 3? W każdym razie efektów brak i nawet mnie dobrze nie zdiagnozowali.
Ja jestem w invicta ale jest też gameta tylko tam słyszałam że teraz mają duże obłożenie i lecą po głowach. Moim zdaniem invicta jest najlepszym strzałem choć moja prowadząca ma różne opinie. Ja zawdzięczam jej 2 ciąże.
Mogę jeszcze wiedzieć z którego miasta ta dobra Invicta?
 
reklama
Dziewczynki, moje wyniki to Estradiol 17-beta 1650 i progesteon 22.jestem po rozmowie z lekarzem.Kazał aby od teraz odstawić wszystkie leki i to naraz. Żadnego łagodnego schodzenia z nich. To jest normalne?




Tak się zapytam byłaś na sztucznym podaniu zarodków czy na naturalnym cyklu ?

Brałaś luteinę ?
Bo mi każą aż 3*4 dopoch. oraz 3*4 pod język . ekstrofem 3*1 . Też takie duże dawki brałaś ?
 
Do góry