reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przykro mi[emoji852] szanse już niewielkie, ale jakaś tam iskierka nadzieji jeszcze jest...
Pisalas ze kiedyś tez miałaś późne implantacje... moze teraz jest jeszcze troszke późniejsza... i masz jeszcze zarodeczki wiec i nowe nadzieje...

Ja po mojej ostatniej sytuacji wyciagam wniosek na przyszlosc, ze koniec z wczesnym betowaniem.
Trzymaj się...

Zgadzam sie z tym betowaniem. 10dpt i koniec.
 
Zgadzam sie z tym betowaniem. 10dpt i koniec.
Ja robiłam betę 7dpt i wyszła 30.9, a potem 10 dpt 55,9 także przyrost za mały, jeżeli dzisiaj się okaże że słabo przyrasta to już po wszystkim, ale jeśli okaże się że jest ok to wyjdzie na to, że te 7dpt faktycznie za szybko, może jeszcze jakieś pozostałości po pregnylu który brałam w dniu transferu....
 
Ja robiłam betę 7dpt i wyszła 30.9, a potem 10 dpt 55,9 także przyrost za mały, jeżeli dzisiaj się okaże że słabo przyrasta to już po wszystkim, ale jeśli okaże się że jest ok to wyjdzie na to, że te 7dpt faktycznie za szybko, może jeszcze jakieś pozostałości po pregnylu który brałam w dniu transferu....

Moze poprostu wolniej sie rozwija i bedzie ok.
Trzeba byc dobrej mysli jak juz masz pozytywna bete. A kiedy wizyta??
 
Moze poprostu wolniej sie rozwija i bedzie ok.
Trzeba byc dobrej mysli jak juz masz pozytywna bete. A kiedy wizyta??
Dzisiaj po pracy jadę jeszcze raz na betę, wyniki będą ok 18:00 i zobaczę co wyjdzie....ogólnie to nasze pierwsze in vitro ale z 6 komórek wszystkie ładnie się zapłodniły i doszły do stadium blastki także myślałam że nam się uda, no nic trzeba być dobrej mysli ☺️
 
Dziewczyny test pappa trzeba zrobić w jakimś konkretnym terminie przed prenatalnym?
Jeśli zrobisz test z krwi kilka dni wcześniej, to będziesz miała wynik w dniu usg i już ostateczny wynik badania. Czasem pobierają w dniu usg i wtedy na ostateczny wynik trzeba zaczekać kilka dni. U mnie była ta druga sytuacja, ale ja robiłam na nfz.
Jak to jest z lataniem samolotem w ciąży? Mój mąż kupił już w grudniu bilety do Hiszpanii na lot w drugiej połowie maja, bo wg niego była mega okazja. Zagalopował się, bo znał nasze plany na luty i marzec, wiedział, że będziemy podchodxić do in vitro :( ,wiec wkurzyłam się bardzo jego beztroskim podejściem do sprawy. Po tansferze pomyślalam, że może jednak zaryzykujemy i polecimy, skoro bilety kupione, ale dziś zadzwonił lekarz i powiedxiał, że nam odradza lot, nawet jesli ma trwać 2,5h. A jeśli jednak polecimy to na własną odpowiedzialność i żebym zadbała o to, aby w dniu wylotu obłożyć się no-spą, magnezem i że muszę robić sobie zastrzyki w brzuch z Clexanu na rozrzedzenie krwi... Chryste! I już mi się odechciało tej hiszpanii :( Wiem, że lekarz pewnie ma rację, z drugiej strony nie możemy zwrócić biletów, bo nie były ubezpieczone. Myślałam, że będzie można już bezpiecznie lecieć, bo 20 maja kończy mi się 1 trymestr, ale lekarz uważa, że to nadal wczesna ciąża i odradza. Czy któraś z Was latała w ciąży, bo ja nie? Dla głupich biletów też nie będę narażała zdrowia i życia dziecka.
Bez przesady, można latać. Samo w sobie to nie jest szkodliwe, wzrasta ryzyko zakrzepicy, więc heparynę w zastrzyku warto wziąć, ale to samo tyczy się sytuacji, kiedy jedziesz samochodem dłużej niż 2-3 godziny. Są dziewczyny, które całą ciążę biorą clexane, więc to nie jest coś strasznego. W zaawansowanej ciąży się odradza, ze względu na możliwość porodu na pokładzie, a wtedy słono się płaci, jeśli awaryjne lądowanie jest z Twojego powodu ;). Masz ochotę to leć, jeśli masz się bardzo denerwować to zrezygnuj, a najlepiej skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem.
 
Dzisiaj po pracy jadę jeszcze raz na betę, wyniki będą ok 18:00 i zobaczę co wyjdzie....ogólnie to nasze pierwsze in vitro ale z 6 komórek wszystkie ładnie się zapłodniły i doszły do stadium blastki także myślałam że nam się uda, no nic trzeba być dobrej mysli [emoji5]

O kurde no to macie mercedesy zapewne!
Chyba rzadko sie zdarza zeby wszystkie zaplodnione przetrwaly i jeszcze wszystkie dotrwaly do blastki!

Bedzie dobrze!
A jakiej klasy zarodki sa??
Jaka przyczyna do ivf?

Kciuki zaciskam! Bedzie dobrze!
 
O kurde no to macie mercedesy zapewne!
Chyba rzadko sie zdarza zeby wszystkie zaplodnione przetrwaly i jeszcze wszystkie dotrwaly do blastki!

Bedzie dobrze!
A jakiej klasy zarodki sa??
Jaka przyczyna do ivf?

Kciuki zaciskam! Bedzie dobrze!
Teraz miałam podany 4.1.1, dwa są chyba 4.2.1 i potem jakieś 3.2.1 ale nie pamiętam dokładnie a nie chce skłamać ☺️ ja mam niedoczynność tarczycy, ale już od dawna uregulowaną, mąż miał nasienie średnie ale po diecie i ćwiczeniach jest już ok, fragmentacja w porządku, test wiązania z hialuronianem też ok, jedyne co nam wyszło źle to test po stosunku, 0 żywych plemników w polu widzenia, mieliśmy 2 inseminację ale nie wyszly, 3 nie doszła do skutku bo miałam 3 pęcherzyki i było ryzyko ciąży mnogiej, no i wtedy podjęliśmy decyzję on in vitro
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
KWIECIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

2019-04-25 cierpliwa beta
2019-04-26 Justi55 wizyta kwalifikująca do stymulacji
2019-04-26 Elizabeth68 wizyta serduszkowa ❤️
2019-04-29 anielka0612 wizyta o zielone światło do stymulacji
2019-04-29 Kingul podglądanie maluszka ❤️
2019-04-30 Skarbulenka usg pęcherzykowe
2019-04-30 Pala podglądanie maluszka
2019-05-02 Dgd podglądanie maluszka ❤️
2019-05-03 anielka0612 startuję z długim protokołem II stymulacja
2019-05-07 Kokoszka33 podglądanie maluszka
2019-05-07 Beata 4 podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-05-08 Babeczki usg prenatalne I trymestru, test papa
2019-05-08 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-05-10 Justi55 rozpoczęcie stymulacji
2019-05-10 annemarie termin porodu (cc)
2019-05-11 Vinszka podglądanie maluszka ❤️
2019-05-22 Marzycielka7 wizyta przed III procedura ivf
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-06-10 Kokoszka33 III prenatalne ❤️ ❤️
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-06-12 Beata 4 termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-28 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-31 dżoasia termin porodu
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
 
reklama
Do góry