reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Teraz miałam podany 4.1.1, dwa są chyba 4.2.1 i potem jakieś 3.2.1 ale nie pamiętam dokładnie a nie chce skłamać [emoji5] ja mam niedoczynność tarczycy, ale już od dawna uregulowaną, mąż miał nasienie średnie ale po diecie i ćwiczeniach jest już ok, fragmentacja w porządku, test wiązania z hialuronianem też ok, jedyne co nam wyszło źle to test po stosunku, 0 żywych plemników w polu widzenia, mieliśmy 2 inseminację ale nie wyszly, 3 nie doszła do skutku bo miałam 3 pęcherzyki i było ryzyko ciąży mnogiej, no i wtedy podjęliśmy decyzję on in vitro

No to na pewno macie mercedesy [emoji3] badz dobrej mysli[emoji176]
 
reklama
Teraz miałam podany 4.1.1, dwa są chyba 4.2.1 i potem jakieś 3.2.1 ale nie pamiętam dokładnie a nie chce skłamać [emoji5] ja mam niedoczynność tarczycy, ale już od dawna uregulowaną, mąż miał nasienie średnie ale po diecie i ćwiczeniach jest już ok, fragmentacja w porządku, test wiązania z hialuronianem też ok, jedyne co nam wyszło źle to test po stosunku, 0 żywych plemników w polu widzenia, mieliśmy 2 inseminację ale nie wyszly, 3 nie doszła do skutku bo miałam 3 pęcherzyki i było ryzyko ciąży mnogiej, no i wtedy podjęliśmy decyzję on in vitro

A gdzie się leczysz ?
 
Dziewczyny test pappa trzeba zrobić w jakimś konkretnym terminie przed prenatalnym?
Ja mam 8 maja i krew na pappa oddac i usg prenatalne, ale dziewczyny czasem pappa robia wczesniej i wynik maja juz na usg prenatalnym i go omawiaja tego samego dnia [emoji6]
Kochana zapytaj sie lekarza czy jest opcja żebyście spróbowali naturalnie przez Np 3 cykle. Wzięłabys sobie clo na wspomaganie i kontrolując owulacje spróbowała naturalnie. Mam mnustwo koleżanek które tak zaszły w ciaze bo miały problemy albo z cyklami bezowulacyjnymi albo z pękaniem pęcherzyka wiec niektóre brały jeszcze zastrzyki na pęknięcie. My tez tak próbowaliśmy ale dodatkowo dozucilismy jeszcze IUI ale u nas jest mega kiepskie nasienie wiec sie nie udało :-( :( ale jesli u was nasienie jest spoko to moze ta opcja bedzie lepsza. Moze na słabszym leku wyprodukujesz jedna komórkę ale super jakosci, moze te komorki sa u was problemem. To jest tania zabawa lek 30zl, dorzucisz monitoring owulacji wizyta ok 50zl mysle ze 3 wizyty wystarcza w jednym cyklu. Wiec koszt 200zl a naturalnie w brzuchu to zawsze lepiej. Zapytaj dr co o tym myśli.
My tez probowalismy 3 cykle na clo plus zastrzyk na pęknięcie, pozniej dopiero inseminacja i skonczylo sie na in vitro, ale moja szwagierka przy trzecim cyklu z clo zaszla w ciaze (czwartą, 2 poronila) i kilka dni temu urodzila zdrowego synka :)
 
Ja mam 8 maja i krew na pappa oddac i usg prenatalne, ale dziewczyny czasem pappa robia wczesniej i wynik maja juz na usg prenatalnym i go omawiaja tego samego dnia [emoji6]My tez probowalismy 3 cykle na clo plus zastrzyk na pęknięcie, pozniej dopiero inseminacja i skonczylo sie na in vitro, ale moja szwagierka przy trzecim cyklu z clo zaszla w ciaze (czwartą, 2 poronila) i kilka dni temu urodzila zdrowego synka :)

Czyli jakaś nadzieja jest [emoji2]
 
Kochana zapytaj sie lekarza czy jest opcja żebyście spróbowali naturalnie przez Np 3 cykle. Wzięłabys sobie clo na wspomaganie i kontrolując owulacje spróbowała naturalnie. Mam mnustwo koleżanek które tak zaszły w ciaze bo miały problemy albo z cyklami bezowulacyjnymi albo z pękaniem pęcherzyka wiec niektóre brały jeszcze zastrzyki na pęknięcie. My tez tak próbowaliśmy ale dodatkowo dozucilismy jeszcze IUI ale u nas jest mega kiepskie nasienie wiec sie nie udało :-( :( ale jesli u was nasienie jest spoko to moze ta opcja bedzie lepsza. Moze na słabszym leku wyprodukujesz jedna komórkę ale super jakosci, moze te komorki sa u was problemem. To jest tania zabawa lek 30zl, dorzucisz monitoring owulacji wizyta ok 50zl mysle ze 3 wizyty wystarcza w jednym cyklu. Wiec koszt 200zl a naturalnie w brzuchu to zawsze lepiej. Zapytaj dr co o tym myśli.

No wlasnie tak muszę zrobić bo z jednej strony fajnie ze działamy szybko ale z drugiej czuje troche niedosyt jakby nie chciał patrzeć na inne możliwości
 
reklama
dziewczynki dziś trzymamy ogromne kciuki za @cierpliwa niech beta rośnie piękna do nieba a kropeczek się zadomawia
Dziękuję Kochana :). Trzymajcie proszę, ja już jestem zalogowana i czekam na wyniki z kliniki. Będę coś widziała że wgrali, to od razu daję znać. Wyniki sobie podejrzę a wizyta o 13.30 dopiero. Ciekawe czy lekarz mi pogratuluje, czy przyzna się, że jednak nie miał do mnie dobrej ręki. Najgorsze, co mnie spotyka to niepewność i to nakręcanie się, bo chociaż faktycznie słabo się czuję (boli mnie głowa codziennie i mam codziennie zgagę) to przecież może to być od końskich dawek hormonów, które przyjmuję. Zobaczymy……..
 
Do góry