reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana myślę o Tobie cały czas cieplutko.... I trzymam kciuki za naturalsa. Można wręcz powiedzieć że jestem myślami w Waszym łóżku i na kanapie i w łazience na pralce ( Wy zboczuchy) ;p
Malutka jest piękna a my w niej zakochani! Lubi się tulic, mówi "agu" czyli właściwie chyba Cię nawołuje ;p Ciotka. Przewraca się z pleckow na brzuszek... Kluseczka ma już ponad 5 kg... Że spaniem jest dobrze - nie narzekam dobijam już czasem do 7 godzin na dobę więc cudnie :) pozdrawiam gorąco!
Redferrari, dobrze, ze Agniecha uprawia seks tylko w samochodzie huehuehue
 
Dziewczyny ale ja czegoś nie rozumiem- jak podejdziesz na cyklu naturalnym to masz owulacje, czyyyyli jak nie zapłodni się komórka to macica się złuszcza ? Nawet gdzie jest tam podany zarodek ?
Czy „czuje” że ma pasażera na pokładzie ? Iiii co z tą niezapłodnioną komórką ?

Jesli jest zarodek to cialko zotle jak napisalas - wyczuwa ze ma goscia na pokladzie [emoji3]- i produkuje progesteron. Ten dla zarodka. A komorka w cyklu uwolniona - obumiera - no chyba ze ja dopadnie jakis plemniczek speeedy w tym samym czasie to jest jajko niespodzianka x 2
[emoji847][emoji847][emoji847]
 
No to tak, tylko jak ta komórka nie zostanie zapłodniona, ale zarodek się zagnieździ to co wtedy ?

To komorka jest ignorowana jak w kazdym cyklu. Bez zarodka z ivf spadlby progesteron i doszloby do zluszczania macicy.
A jak jest zarodek to cialko zolte ma sygnal ze ma produkowac progesteron i tak sie dzieje. A jajeczko z owu naturalnej obumiera niezaleznie.
Na tym filmiku, ktory wrzucalam - porownanie naturalnej ciazy i ivf jest fajnie pokazane.
 
@Justyska13 - l-karnityna kupowana w sklepie dla sportowców duża dawka, cynk, selen, witaminę d plus mk7 8000 jednostek, omega 3 , omega 6 , witamina b complex , witamina a, witamina e, krzem , koenzym q10. Wszystko osobno - wyniki na razie poprawa tylko fragmentacja dna plemników z 26 na 13,5 . morfologie będziemy robić poczatkiem maja.
Dieta dużooo warzyw i basen na chlodzenie jajków. Ufff chyba wszystko.
Dzieki za podpowiedz.
 
reklama
Jesli jest zarodek to cialko zotle jak napisalas - wyczuwa ze ma goscia na pokladzie [emoji3]- i produkuje progesteron. Ten dla zarodka. A komorka w cyklu uwolniona - obumiera - no chyba ze ja dopadnie jakis plemniczek speeedy w tym samym czasie to jest jajko niespodzianka x 2
[emoji847][emoji847][emoji847]
A na cyklu naturalnym wytwarza organizm sam progesteron i estradiol? Wydaje mi się że powinien, ale ja zawsze podchodziłam na cyklu sztucznym. Szczerze mówiąc, luteina daje mi się we znaki i chętnie myślę o kolejnym podejściu właśnie na cyklu naturalnym. Jak to wygląda ze strony leków? Bierze się ich mniej?

U mnie od dwóch dni pojawiają się odruchy wymiotne na tą luteinę pod język... Aktualnie zmniejszyli mi dawkę, ale sam smak i ten proszek co się rozpuszcza przyprawia mnie o mdłości. Mam go serdecznie dosyć.
 
Do góry