reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak czujesz jakiekolwiek bóle to łykaj nospe. Ja nic nie czułam i ponoć nie powinno się czuć. Tylko ja miałam pełno leków, relanium nospa i buscopan.

Ja dzis zakupilam wlasnie Twoj zloty zestaw rozkurczowy [emoji3][emoji3][emoji3]
13 kwietnia transfer nr 2
Dostane atosiban w dniu transferu
Mam relanium, buscopan oraz nospe max i zamierzam z nich skorzystac [emoji3][emoji3][emoji3][emoji1320][emoji1320][emoji1320]

A i jeszcze acard nam brac ale to dlatego ze ja wspomnialam o tym... i mam brac 1 tabletke dziennie
 
Ja dzis zakupilam wlasnie Twoj zloty zestaw rozkurczowy [emoji3][emoji3][emoji3]
13 kwietnia transfer nr 2
Dostane atosiban w dniu transferu
Mam relanium, buscopan oraz nospe max i zamierzam z nich skorzystac [emoji3][emoji3][emoji3][emoji1320][emoji1320][emoji1320]

A i jeszcze acard nam brac ale to dlatego ze ja wspomnialam o tym... i mam brac 1 tabletke dziennie

Czemu aż tyle ?
Czujecie takie skurcze czy chcecie rozluźnić się ? [emoji46]
 
Dodalas 9 postow. Wszystkie o tym monitorze... Slaba reklama...
Rozumiem decyzje o in vitro, ale dla mnie to byłaby ostateczność, ze względu zarówno na przekonania, jak i koszty. Polecam z własnego doświadczenia starającym się komputer cyklu Cyclotest MyWay, pomaga sprawdzać płodne dni i dzięki temu łatwiej jest zajść w ciąże. Rozumiem Was i szanuje Wasze wybory, ale jeśli jest nawet najmniejsza nadzieja,że się uda, to zapewne warto wypróbować też inne metody.
 
Rozumiem decyzje o in vitro, ale dla mnie to byłaby ostateczność, ze względu zarówno na przekonania, jak i koszty. Polecam z własnego doświadczenia starającym się komputer cyklu Cyclotest MyWay, pomaga sprawdzać płodne dni i dzięki temu łatwiej jest zajść w ciąże. Rozumiem Was i szanuje Wasze wybory, ale jeśli jest nawet najmniejsza nadzieja,że się uda, to zapewne warto wypróbować też inne metody.
Spadaj a tad jak Ci sie cos niepodoba
 
reklama
Rozumiem decyzje o in vitro, ale dla mnie to byłaby ostateczność, ze względu zarówno na przekonania, jak i koszty. Polecam z własnego doświadczenia starającym się komputer cyklu Cyclotest MyWay, pomaga sprawdzać płodne dni i dzięki temu łatwiej jest zajść w ciąże. Rozumiem Was i szanuje Wasze wybory, ale jeśli jest nawet najmniejsza nadzieja,że się uda, to zapewne warto wypróbować też inne metody.

Serio uważasz, że reklama kalendarzyka na forum gdzie wiele osób opowiada o swojej wieloletniej walce o dziecko, jest sensowna i etyczna?
Naprawdę myślisz, że każda z nas jak pomyślała o dziecku to od razu było 'juhu, wydam kilkadziesiąt tysięcy złotych na in vitro!'. Takim postem obrazasz naszą zdolność logicznego myślenia i pokazujesz, że nie masz pojęcia na czym polega walka z niepłodnością. Jeśli chcesz się doszkolic to przeczytaj uważnie ten wątek, jeśli chcesz dalej coś reklamować to chcę cię prosić o opuszczenie tego forum.
 
Do góry