reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

dobranoc kobietki :-) a poniżej warto przed snem przeczytać, aby wbiło się w głowę niedowiarkom ( mi też :zawstydzona/y: ...normalnie jestem kłębkiem nerwów, aż sama siebie nie poznaje ...)

12597_436977959684626_685951493_n.jpg

uda się - nam wszystkim się uda :-)
 
reklama
witajcie dziewczyny w ten deszczowy ale mam nadzieje milutki dzionek :-)ja wczoraj bylam na usg i lekarz dlugo mnie badal i stwierdzil ze dzidzia jest ma 8,5mm dla niego o ciut zamalutka choc od poprzedniego tygodnia urosla no i niemogl znalesc serduszka wiec skierowal mnie do swego kolegi za tydzien ktory ma bardzo dobry sprzet 3D wiec powinno byc wszystko jasne, dalej czekamy i sie boimy czy groszek zostanie wyposazony w malutka maszynke do zycia jakim jest serduszko:baffled::baffled:pozdrawiam dziewczyny
 
Leśna32 - kciuki za kolejne usg wobec tego. Oby wszystko było super.

Dziewczyny mam pytanie, czy miałyście taki dziwny ból, dokładnie nad pępkiem? Dodatkowo twarde miejsce. Drugi dzień tak mam. Nie wiem czy zaś od tabletek mi coś szwankuje, czy o co biega ?
 
Lesna nie martw się, na pewno na tym lepszym usg będzie wszystko widać, a maluszek to na pewno ma śliczne małe ❤

Kinga .... nad pępkiem mówisz... co to może być? nigdny nie miałam takiej dolegliwości :baffled: ale jak się w google wpisze to trochę tego jest, aż się przestraszyć można ... ja jednak bym była za tym,że ponieważ trochę się zestresowałaś może to być od tego, a także może coś zjadłaś? ja miewam bóle - ale wyżej - to z pewnością żołądek, bo pojawiało się zwykle po zjedzeniu czegoś u mojej teściowej, może mój żołądek nie lubi jakiejś przyprawy co ona używa, albo jak to śmieje się moja mama - chce się mnie pozbyć :-D ... ale ja już chyba nie będę mieć tego problemu, bo przestałam jeść mięso i teraz wszyscy mają zagadkę co ja jem, mój teść mi ostatnio słoik z ogórkami i talerz przed nosem postawił :-D Kinga trzymam kciuki, aby to nie było nic poważnego i za dzisiejsze wyniki :tak:
 
Dzień dobry Kobietki:) Mam do Was pytanie z samego rana:) Co Wami kierowało gdy decydowałyście się na ilość blastusi w transferze? Ja na początku myślałam o dwóch, ale wczoraj lekarz powiedział "rozumiem, że transferujemy jeden zarodek" i zasiał we mnie pewne ziarenko wątpliwości.. Chcę mieć więcej niż jedno dziecko, ale zawsze można skorzystać ze śnieżynek jeśli takie będą. Z drugiej strony gdy przyjmę dwa zarodki to mamy większą szansę na to, że chociaż jedn z nami zostanie... ta moja natura niezdecydowanej wagi kiedyś mnie wykończy :-(
 
reklama
Sznurki - gratuluję Wam serdecznie. Najlepsze życzenia na Nowej Drodze Życia. Teraz już wszystko się zacznie układać - powodzenia życzę.

Coleta - super że maluszek się dobrze rozwija - a który to tydzień u Ciebie?

A mnie 3ci dzień z rzędu głowa boli - już nie wiem co mam robić...paracetamol nie pomaga - i też za dużo go przecież nie można brać - nie wiem co robić :/
 
Do góry