reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
retiolandia ale skoro mialas dwie blastocysty to czemu twierdzisz ze masz zle komórki? wcale tak nie jest, moze tym razem zarodeczek mial jakąs wade genetyczną ale nie daj sobie wscisnąc ze masz zle komórki, jak by byly zle to nie dotrwaly by do takiego etapu.. a ile mialas pobranych i ile sie zaplodnilo?
 
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. Kibicuję wam wszystkim bardzo mocno.
Ja dziś zaczełam stymulację - pierwszy zastrzyk Menopur dawka 225. W czwartek pierwsze odglądanko. A jutro samodzielnie sama muszę zaaplikować zastrzyk:szok:. Mój M powiedział że może mi pomóc i podać zastrzyk ale dodał również że jak dawał kiedyś zastrzyk swojemu ukochanemu pieskowi to biedak zdechł. Więc jednak sama się odważe...

trzymajcie się mocno
 
aduś - miałam pobranych 8 komórek z czego 6 się zapłodniło, ale tylko dwie przetrwały do 5 dnia i nie były jakieś super tylko przeciętne - 3bb i 1bb. Oczywiście mógł to być przypadek i zarodek miał wadę genetyczną to się zdarza w 30% przypadkach, ale z jakiegoś powodu muszę mieć obniżone amh w moim wieku, być może tak niski wskaźnik nie wskazuje to na ilość, ale na jakość komórek w moim przypadku. Sama nie wiem, podobno w Novum robią taką diagnostykę przed zapłodnieniem samej komórki, ale pewnie kosztuje to majątek.
 
reklama
Do góry