reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestem po wizycie-6 tydzień i mamy serduszko.
Jakoś to do mnie jeszcze nie dociera ;)

Chciałam zapytać czy któraś z Was miała albo znacie kogoś kto miał encorton i accofil podawany?
U mnie Allo 0 a kiry BX.
Lekarz chce schodzić do 8 tygodnia z encorton(mam 10mg) a accofil do 11 tygodnia.
Chciałam porozmawiać z kimś kto miał jakie dawki i kiedy z tego schodził.

Ściskam wszystkie @dżoasia @annemarie @sssurykatka @Dgd @Never give up @ilmenau @Biedroneczka83 @redferrari @Mieciu85 @lafantynka @Vinszka @chlopkers

I wielkie kciuki za waleczne-ja sama niedawno byłam po drugiej stronie i wiem jakie to trudne.
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie-6 tydzień i mamy serduszko.
Jakoś to do mnie jeszcze nie dociera ;)

Chciałam zapytać czy któraś z Was miała albo znacie kogoś kto miał encorton i accofil podawany?
U mnie Allo 0 a kiry BX.
Lekarz chce schodzić do 8 tygodnia z encorton(mam 10mg) a accofil do 11 tygodnia.
Chciałam porozmawiać z kimś kto miał jakie dawki i kiedy z tego schodził.

Ściskam wszystkie @dżoasia @annemarie @sssurykatka @Dgd @Never give up @ilmenau @Biedroneczka83 @redferrari @Mieciu85 @lafantynka @Vinszka @chlopkers

I wielkie kciuki za waleczne-ja sama niedawno byłam po drugiej stronie i wiem jakie to trudne.

Tina dobrze schodzi, ja z encortonu od 6 tyg z dawki 20 mg schodzilam, z Accofilu mialam do 12 brac ale przestalam juz w 8 tyg, ja nam genotyp AB czyli gorszy od twojego.

Gratulujemy kochana[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Dziewczyny jestem po wizycie-6 tydzień i mamy serduszko.
Jakoś to do mnie jeszcze nie dociera ;)

Chciałam zapytać czy któraś z Was miała albo znacie kogoś kto miał encorton i accofil podawany?
U mnie Allo 0 a kiry BX.
Lekarz chce schodzić do 8 tygodnia z encorton(mam 10mg) a accofil do 11 tygodnia.
Chciałam porozmawiać z kimś kto miał jakie dawki i kiedy z tego schodził.

Ściskam wszystkie @dżoasia @annemarie @sssurykatka @Dgd @Never give up @ilmenau @Biedroneczka83 @redferrari @Mieciu85 @lafantynka @Vinszka @chlopkers

I wielkie kciuki za waleczne-ja sama niedawno byłam po drugiej stronie i wiem jakie to trudne.

Ja schodziłam tylko z encortonu 10 mg - do końca 6 tygodnia pełna dawka, do końca 7 tygodnia 5mg, do końca 8 tygodnia 2,5mg
 
ktoś kiedyś pisał tutaj o klinice w której - o ile dobrze pamiętam - 3 próba gratis była... ale kto - nie pamiętam, może ktoś się odezwie...:confused:
Tak, @Justyska13 ma rację, ale ja jestem poza pakietem. Jak uda Ci się z pierwszej stymulacji zajść w ciążę to zwracają cześć pieniędzy, nie pamiętam dokładnie jak to jest. Oczywiście nie wszystko masz w pakiecie wliczone, musisz przeczytać info na stronie i umowę, chyba się i tak opłaca. W pakiecie masz trzy stymulację w cenie dwóch i do każdej stymulacji po jednym transferze, za kolejne dopłacasz, tam chyba np w pakiecie jest hodowla do trzeciej doby a do piątej dopłacasz, ale nie jestem pewna. Generalnie w pakiecie nie ma wszystkiego, ale napewno się opłaca jak jesteś zdecydowana na klinikę.
 
@ilmenau jak tam dziś po wizycie?
Córcia przybrała na wadze?

Wizyta jutro o 9, dzisiaj KTG, wg lekarza książkowe. Ale jakoś jestem spokojna, mała się kręci w brzuchu, piątkowe przepływy były ok. Pewnie nie będzie mieć jak tatuś 4kg (z czego akurat się cieszę), ale wydaje mi się, że w 40 tyg dojdzie do tych 3kg. Moja bratowa mi przypomniała, że bratanica miała 2700, więc może u nas tak jest, że dziewczynki są ciut drobniejsze...
Dam znać jutro po wizycie
 
Ja też miałam tylko jeden zarodek, córeczka ma już 16 m-cy, trzeba się cieszyć z tegoco jest ;) życzymy nudnych 9 m-cy, my niebawem podchodzimy do kolejnej stymulacji i aż się boję jak to będzie przy moim maluchu:)
Dziękuję kochana, już mąż ciasta nakupił :D cieszymy się tym co mamy, bo po wielu przykrościach w końcu coś się ruszyło do przodu :)
Trzymam kciuki za stymulacje, wiesz co Cię czeka, będzie dobrze :)
 
Dziewczynki dzisiaj 3dpt i czuje ból pleców.
Jutro 4dpt i mam zbadać progesteron czy przed pobraniem mam zrobić zastrzyk z prolutexu czy dopiero po badaniu?
 
reklama
Dziękuję kochana, już mąż ciasta nakupił :D cieszymy się tym co mamy, bo po wielu przykrościach w końcu coś się ruszyło do przodu :)
Trzymam kciuki za stymulacje, wiesz co Cię czeka, będzie dobrze :)
Wiem wiem, przy pierwszej stymulacji nie było tak źle, zobaczymy jak będzie teraz :) po okresie robię ostatnie badania i mam nadzieję że za miesiąc będziemy startować:) Ty jak zniosłas stymulacje? I jak się teraz czujesz ?
 
Do góry