reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje kochana ze to napisalas bo poczułam sie dzis strasznie przez to ze tak na mnie naskoczyły dziewczyny które sie na to zdecydowały... bo przedstawiają ciaze bliźniacza tu jak 8 cud świata, ze wszystko wspaniale sie rozwija i nie ma żadnych problemów i pod tym wpływem potem dziewczyny decydują sie na 2 zarodki bo same super historie ale jak ja raz wrzuciłam opis powikłań to na mnie napadły ze to niestosowne i ze to nie miejsce na takie informacje. Przeciez te wszystkie Pojedyncze ciaze z problemami moze dzieki temu ze wlasnie pojedyncze skoczyły sie dobrze kto wie jakby sie skończyły gdyby były bliźniacze. Mam nadzieje ze u ciebie wszystko dobrze i maleństwo niedługo bedzie z toba całe i zdrowe.
Nie masz się czym przejmować ;*
Ja jestem aktualnie w 9 dpt i mam czarne myśli:hmm: jeszcze jeden kropek na zimowisku nooooo ale jak się też nie uda to następna stymulacja i wtedy już na pewno będziemy podawać po 2 zarodki ;) i mam nadzieję, że kiedyś będę mogła pisać/ mowić, że jestem w ciąży ;)
 
reklama
A jak sie czujesz bo mnie skurcze puscily jak narazie nie wiem czy to ok skoro wczesniej Mialam? Moze to przez nospe? I wlasciwie biore potrujnie wiecej progesteronu

Kurcze ja nie mam nic takiego co Ty piszesz. Masz takie skurcze jak przy bolesnej miesiaczce mocne? Czy Cie pobolewa tylko?? U mnie jedynie jakies cmienie momentami, ale malutko. Faszeruj sie magnezem, duzo wody, malo stresu i czekamy!
I kciuki za nasze kropeczki
Buziaki
 
Cześć dziewczyny,
Czytam forum od dłuższego czasu i chcę podzielić się z Wami moją historią.
Mam 30 lat, starania o dzidziusia od 3 lat, stwierdzono u mnie w tym wieku niskie AMH 0,89.
Lekarz, który mnie prowadzi powiedział, że nie mam zbyt wiele czasu i razem z mężem podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do procedury in vitro. Kiedy już po wielu przepłakanych nieudanych próbach przyswoiłam się do tematu in vitro nastąpiły przeszkody. Kiedy miałam rozpocząć stymulację okazało się, że mam torbiel na jajniku, wykonano punkcję w tym samym cyklu co rozpoczęłam stymulację. I znowu kolejny cios, a mianowicie: brak reakcji na stymulację- przyjmowałam Gonal F i Mensinorm dawki po 150 oraz Gonapeptyl 1 x dziennie i Clostilbegyt 2 x dziennie. Wyhodowałam 2 pęcherzyki ponoć w miarę w jednym jajniku oraz 2 mikroskopijne w drugim jajniku. Lekarz powiedział, że mój organizm nie zareagował na leki, taki wynik to przy AMH 0,12 mają ponoć dziewczyny i że przerywamy procedurę. Ma mi zwiększyć dawki odrobinę bo ponoć bardziej się nie da i drugi raz z rzędu będzie mnie stymulować.
Dziewczyny co Wy na to ze swoją wiedzą? Miała któraś takie sytuacje ze stymulowaniem?
Pozdrawiam Was serdecznie!

Witaj!
Ja mogę opowiedzieć Ci na swoim przykładzie
Miałam AMH 0,38
Przez dwa miesiące zażywałam dhea i skoczyło do 0,78
Pierwsza stymulacja nieudana, brak reakcji na lek a brałam Elonve 150 mg i od 6 dc Cetrotide 0,25 mg
W połowie stymulacji przerwano bo okazało się ze jest tylko jeden pęcherzyk a w jednym jajniku pusto [emoji20]
Dostałam pozniej Pregnyl na pęknięcie go i miałam się starać naturalnie
Niestety nic z tego nie wyszło
A obecnie czekam na @ i podchodzę do drugiej stymulacji juz na innym leku ovuleap w dawce 300 j.m i od 6 dc znowu Cetrotide
Może i teraz zareaguje .... zobaczymy ....

Życzę i Tobie i sobie by nam się udało [emoji8]
 
Dziekuje kochana ze to napisalas bo poczułam sie dzis strasznie przez to ze tak na mnie naskoczyły dziewczyny które sie na to zdecydowały... bo przedstawiają ciaze bliźniacza tu jak 8 cud świata, ze wszystko wspaniale sie rozwija i nie ma żadnych problemów i pod tym wpływem potem dziewczyny decydują sie na 2 zarodki bo same super historie ale jak ja raz wrzuciłam opis powikłań to na mnie napadły ze to niestosowne i ze to nie miejsce na takie informacje. Przeciez te wszystkie Pojedyncze ciaze z problemami moze dzieki temu ze wlasnie pojedyncze skoczyły sie dobrze kto wie jakby sie skończyły gdyby były bliźniacze. Mam nadzieje ze u ciebie wszystko dobrze i maleństwo niedługo bedzie z toba całe i zdrowe.
Coś w tym jest ja szczerze wam powiem że jakby się drugi transfer nie udał to nalegalabym na 2 zarodki bo taka byłam zdesperowana a nie zabardzo swiadoma co wiadomon cieszylabym się z bliźniaków.
 
@dżoasia @annemarie @ilmenau @Akatombo @Sol @sunrisea @sssurykatka @Dzoannna i pozostałe staraczki i już mamuśki Mam pytanie do Was . W piątek skończyłam duphaston po transferze do którego nie doszło, trzy dni po odstawieniu czyli we wtorek powinnam dostać miesiączkę . Nadal nie mam. Jak myślicie , ile maksymalnie można na nią czekać po duphastonie?

Kochana jakby go po tych kilku dniach (5 bym poczekala) nie bylo to sie zglos do lekarza. Ale na dniach powinien przyjsc! Kciuki!
 
Nie masz się czym przejmować ;*
Ja jestem aktualnie w 9 dpt i mam czarne myśli:hmm: jeszcze jeden kropek na zimowisku nooooo ale jak się też nie uda to następna stymulacja i wtedy już na pewno będziemy podawać po 2 zarodki ;) i mam nadzieję, że kiedyś będę mogła pisać/ mowić, że jestem w ciąży ;)

Hej! To jeszcze nie betowalas???
 
Kurcze ja nie mam nic takiego co Ty piszesz. Masz takie skurcze jak przy bolesnej miesiaczce mocne? Czy Cie pobolewa tylko?? U mnie jedynie jakies cmienie momentami, ale malutko. Faszeruj sie magnezem, duzo wody, malo stresu i czekamy!
I kciuki za nasze kropeczki
Buziaki
Nie boli tak mocno jak na okres nie nie ale cmi tylko ze ja Zaraz to przezywam I robie z tego halo ale nie powiem bo 2dnia mnie w nocy napitalalo jak na okres ale puscilo rano
 
reklama
Do góry