reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

:)
Przechodziłam to co Ty dokładnie 2 lata temu. Transfer miałam w czerwcu.
Życzę Ci gromady zarodeczkow jakich ja mam i żeby ten czas oczekiwania szybko mijał.
Najgorsze jest to ze tak na kazdej wizycie lekarz zamiast sypnac nam wszystko tzn piwiedzic jakie juz wykonac badania te na ktore np dlugo sie czeka albo te które wazne i tak sa rok to tak zleca po trochę. Wolalabym zrobic wszytko na raz a na koncu badania ktorr maja krotka ważność. No ale dobra nie bede sie nakręcić tylko jutro trzrba z nim to ogarnac i dogadać.

Dzieki @Vinszka oby ten czas jakos zlecial szybko
 
reklama
O kurde, takie rzeczy u Ciebie??? Przewlekłe zapalenie jest możliwe przez okres kilkuletni i na pewno nie pomaga w implantacji... także mogło tak być, choć nie wiemy na pewno. Wylecz i działaj... kurde jak nie urok to przemarsz wojsk.

Z jednej strony to wkurza bo tyle kasy z 3 procedur i tyle leków w siebie wpakowanych poszło na marne skoro przy zapaleniu endometrium szanse na zagnieżdżenie i tak były zerowe. Z drugiej strony może znaleźliśmy powód niepowodzenia i jak się go pozbędziemy to pójdzie już z górki :) Wolę się trzymać tej drugiej opcji :)
 
A u Ciebie w rodzinie ktos chorowal na to? Skad wiedzieliscie ze nalezy to zbadac?? Byly jakies wskazania?
Nikt w rodzinie. My tego badania nie robiliśmy, tylko pytalam dziewczyny o badania które maz moglby jeszcze wykonac przed stymulacja a u niego koncentracaja ponizej 1 mln i proponowaly to badanie i AZF. Ponic przy koncentracji ponizej 5mln to badanie jest obiwiazkowe, ale nam lekarz nic na razie nie mowil o tym.
 
:)

Najgorsze jest to ze tak na kazdej wizycie lekarz zamiast sypnac nam wszystko tzn piwiedzic jakie juz wykonac badania te na ktore np dlugo sie czeka albo te które wazne i tak sa rok to tak zleca po trochę. Wolalabym zrobic wszytko na raz a na koncu badania ktorr maja krotka ważność. No ale dobra nie bede sie nakręcić tylko jutro trzrba z nim to ogarnac i dogadać.

Dzieki @Vinszka oby ten czas jakos zlecial szybko
Powiedz ze zależy ci na czasie i chcesz dokładna listę badań zeby tego nie przeciągać w nieskończoność
 
Zle sie robi jak takie cos sie czyta.
Wstawiłam dla tych co sie zastanawiają nad podaniem 2 zarodków bo czytam ze lekarz odradza a i tak błagają na kolanach, wiem ze tu jest mnustwo szczęśliwych posiadaczek pięknych bliźniaków ale czy jest sens ryzykować... moj maz tez chciał bliźniaki, cała rodzina nawet teraz gada zeby to były blizniaki bo przeciez z jednego zarodka tez mogą byc blizniaki ale to juz wola boska niezależna ode mnie. Ja od samego poczatku mowilam tylko jeden i jak urodzę to odrazu wracam po kolejne ale pojedynczo.
 
reklama
Do góry