reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jasne ze tak... super ze sie udało. Tak tylko pytam. A jak dzis sie czujesz?
Spokojniej, ale wiadomo. Przede mną jeszcze sprawdzanie bety później czy pęcherzyk w odpowiednim miejscu i czekanie na serduszko. Wtedy poczuje się stuprocentowo w ciąży.

A jeśli chodzi o objawy... to tak jak 2 lata temu. Nic! Tylko senna chodzę. [emoji42][emoji99] A młody pobudkę zafundował o 5 nad ranem [emoji13]
 
reklama
Ja nie mogę więcej jak jeden przyjąć. Wiek nie ten, udany pierwszy transfer, duża możliwość poronienia w 3 trymestrze i nadmiar złego odklejone łożysko.

Powiem szczerze, że mając jednego nie jestem w stanie ogarnąć, jakbym sobie dała radę z trójką na raz. Poza tym ciąża mnoga to też ryzyko. Czasami dziewczyny poraniają jednego z bliźniąt. Nie chciałabym tego przeżywać. Wolę jednego. To i tak duże, duże szczęście.
Jasne ze tak... super ze sie udało. Tak tylko pytam. A jak dzis sie czujesz?
 
Gdybym była w Polsce już dawno by mnie na becie widzieli :-) :) No ale, że jestem za granicą to niestety czekam do sikańca .. wczoraj w 8 dpt mocnej mnie pobolewał brzuch, po nospie przeszło ale mam ogólnie złe przeczucia. Po weekendzie będę próbować, zobaczymy co wyjdzie :)

Trzymamy kciuki kochana na pewno bedzie dobrze[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Spokojniej, ale wiadomo. Przede mną jeszcze sprawdzanie bety później czy pęcherzyk w odpowiednim miejscu i czekanie na serduszko. Wtedy poczuje się stuprocentowo w ciąży.

A jeśli chodzi o objawy... to tak jak 2 lata temu. Nic! Tylko senna chodzę. [emoji42][emoji99] A młody pobudkę zafundował o 5 nad ranem [emoji13]
Kurcze na kazdym etapie jakis stres. Przrd stymulacja stres po badaniach z wynikami, przy stymulacji stres jak wyjdzie stymulacja i ile jajek bedzie, po punkcji strach ile sie zaplodnibi dotrwa. Pozniej strach czy beda wyjdzie itp. Boze caly czas strach, stres. , nerwy, obawy itp chyba nigdy to sie nie skonczy. Ja dzis juz wylam jak pomyslalam o badaniu cftr ze jesli zrobimy to co wyjdzie? A jesli wyjdzie ze obydwoje nosimy gen zly to co wtedy? O i sama sie nakrecam. Wiec rozumie tez twoje obawy, ale ja na prawde jesli chodzi o ciebie i malenstwo jestem dobrej mysli i za 8,5 miesiaca bedzie dzidzia :)
 
O to piękna historia

kurcze nie wiem co robić.

Ja pytalam swojego lekarza o taka opcje tez. Jesli poprzednio zaden nie dotrwal do 5 doby to masz podstawy do tego zeby zmarozic czesc juz w 3 dobie.
Jak widac 3 dniowe i 5 dniowe to taka sama szansa jak annemarie napisala w jej przypadku[emoji3]
A Ty bedziesz pewniejsza.
 
Ja pytalam swojego lekarza o taka opcje tez. Jesli poprzednio zaden nie dotrwal do 5 doby to masz podstawy do tego zeby zmarozic czesc juz w 3 dobie.
Jak widac 3 dniowe i 5 dniowe to taka sama szansa jak annemarie napisala w jej przypadku[emoji3]
A Ty bedziesz pewniejsza.

Zalozenie bylo raczej takie zeby zwiekszyc szanse na chociaz jedno dziecko , bo wiadomo ze implantacja byla w dwoch roznych dniach . Czyli jeden pozniej drugi wczesniej ... no i tak jakos wyszlo[emoji4][emoji173]️[emoji4]
 
Kurcze na kazdym etapie jakis stres. Przrd stymulacja stres po badaniach z wynikami, przy stymulacji stres jak wyjdzie stymulacja i ile jajek bedzie, po punkcji strach ile sie zaplodnibi dotrwa. Pozniej strach czy beda wyjdzie itp. Boze caly czas strach, stres. , nerwy, obawy itp chyba nigdy to sie nie skonczy. Ja dzis juz wylam jak pomyslalam o badaniu cftr ze jesli zrobimy to co wyjdzie? A jesli wyjdzie ze obydwoje nosimy gen zly to co wtedy? O i sama sie nakrecam. Wiec rozumie tez twoje obawy, ale ja na prawde jesli chodzi o ciebie i malenstwo jestem dobrej mysli i za 8,5 miesiaca bedzie dzidzia :)

To prawda, caly ten proces mega duzo nas kosztuje, nic dziwnego ze chudniemy [emoji23]
Dobrze dlatego ze jest forum, bo gdyby czlowiek w swojej glowie tylko z tym wszystkim byl to masakra... a tu ile pozytywnych wibracji [emoji176][emoji176][emoji176]
 
reklama
Dziewczynu jesli z badania cftr wyszloby ze razem z mezem bylibysmy nosicielami genu odpowiedzialnego za mukowiscydoze to co wtedy? Zostaje tylko opcja badania zarodkow?
 
Do góry