reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale trafiłaś kochana....

Ja od dziś rana jestem mamą synka :

Urodził się przez cc dziś o 5 rano.
Waga 1860g, 32+6 tc.
Wszystko jest ok. Płakał jak się urodził i dzielnie sam oddycha.

Jesteśmy super szczęśliwi. [emoji7]
Ojej! Jak szybko. Coś Twoje dzieci spieszą się na zobaczenie świata. Super wiadomości [emoji106] cieszcie się sobą. [emoji7][emoji8]
 
reklama
Wow! Ty juz dzien po! [emoji1307][emoji1307]
Ja widzialam tylko jak „przeplywa” przez cewnik [emoji5] tak sie poczulam dziwnie...
[emoji5]
Teraz roumiem co to znaczy spiewac i mowic dobbrzuszka po transferze [emoji5][emoji5][emoji5] i jakie to uczucie miec kropeczka ze soba[emoji4] moj m krzyczy na mnie ze jest ojcem i mam nic nie robic przynajmniej dzis [emoji23] ale przeszlam sie na maly spacerek zeby sie dotlenic.

U mnie z kolei lekarz odradzil branie relanium do testu, tylko na dzien transferu wskazane. Pewnie dlatego ze to pierwsze ivf i on chyba obstawia sukces. Bo szanse powiedzial ze 40-45% mamy. Ale wiemy jak to z tymi statystykami jest[emoji6]

Co o tym myslicie?? Brac/nie brac?

Duphaston tez mam brac tylko do testu a potem w razie pozytywnej bety odstawic... to normalnie?
On twierdzi ze zdrowy zarodek poradzi sobie sam..

Moj kropek to 4BC blastocysta - to dobra jakosc?
Dostalam tez EmbryoGlue i mam rozpiske calego przebiegu.
Pozostale 3 nadal zamrozone sa podobnej jakosci ale troszke slabsze - w 6 dobie zamrozone. Podali ten najlepszy z 5 doby.

Ja miałam embroglue do tego nacieli chyba otoczkę jak dobrze zrozumiałam, u mnie był 5.1.1 nie mam w oznaczeniach AB. Wcześniej też taki był i brałam duuuuzo leków. Teraz mam stosunkowo mniej i je przyjmuje pomimo szoku dziewczyn z forum. Raz się udało, to ufam lekarzowi... bo w końcu doczekałam się cudu. Teraz liczę na kolejny. [emoji3590]
 
Ja miałam embroglue do tego nacieli chyba otoczkę jak dobrze zrozumiałam, u mnie był 5.1.1 nie mam w oznaczeniach AB. Wcześniej też taki był i brałam duuuuzo leków. Teraz mam stosunkowo mniej i je przyjmuje pomimo szoku dziewczyn z forum. Raz się udało, to ufam lekarzowi... bo w końcu doczekałam się cudu. Teraz liczę na kolejny. [emoji3590]
bo te cyferki to nowe oznaczenia starych AB, itp.. ja nie miałam nacinania, to embriolog zdecydował czy embryoglue dać.
A poza realnium i nospa tez cos bierzesz?
 
U mnie w dniu transferu było 16 wiec dostałam dodatkowo zastrzyki w dniu transferu 2 a potem jeden dziennie i transfer sie udał wiec nie wiem czemu ci odwołali u mnie tez chcieli 20 Wiec dołożyli zastrzyki i tyle nie było wogole mowy o odwołaniu transferu bo mi zbadali progesteron przed transferem ale wyniki były juz po transferze dr odrazu mówił jak bedzie 20 to zostajemy przy tabletkach a jak bedzie mniej to dołożymy zastrzyki i tyle
Źle sie może wyrazilam jak napisalam tuz przed transferem bo nie mialam na mysli w dniu transferu tylko chyba dzień przed.
@Śliwka12345 napisz dokladnie jak to bylo?! To ze progesteron w sobote wiekszy niz w niedziele to moze dlatego ze jest uwalniany pulsacyjnie. Nie wiem.
Szkoda mi ze tak Cię nie dopuszczaja do transferu.
Wiadomo że lepiej odwołać jesli mialoby być coś nie tak. Dziwi mnie to tylko dlatego ze u mnie w klinice inne zwyczaje...
 
Ja miałam embroglue do tego nacieli chyba otoczkę jak dobrze zrozumiałam, u mnie był 5.1.1 nie mam w oznaczeniach AB. Wcześniej też taki był i brałam duuuuzo leków. Teraz mam stosunkowo mniej i je przyjmuje pomimo szoku dziewczyn z forum. Raz się udało, to ufam lekarzowi... bo w końcu doczekałam się cudu. Teraz liczę na kolejny. [emoji3590]
czyli po staremu Twoj 5AA - chyba najlepszy z możliwych, no no :) wróżę sukces :) :tak:
 
reklama
Do góry