reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to wychodzi ze tylko moja klinika jest tak dziwnie restrykcyjna :(
No właśnie tak próbuje się od dziewczyn dowiedzieć jak w innych klinikach jest bo ja sie tu na forum chyba jeszcze nie spotkalam z tym zeby którejś odwolali transfer juz po podawaniu leków z progesteronem w ostatniej chwili.
Jak któraś wie jaki ten progesteron powinien być tuż przed transferem to niech napisze. Czy są u którejś wymogi jak u @Śliwka12345 zeby byl minimum 20?
 
Ale trafiłaś kochana....

Ja od dziś rana jestem mamą synka :

Urodził się przez cc dziś o 5 rano.
Waga 1860g, 32+6 tc.
Wszystko jest ok. Płakał jak się urodził i dzielnie sam oddycha.

Jesteśmy super szczęśliwi. [emoji7]
Gratuluję w takim razie :) Cieszę się Waszym szczęściem! Jak się czujesz?
 
No właśnie tak próbuje się od dziewczyn dowiedzieć jak w innych klinikach jest bo ja sie tu na forum chyba jeszcze nie spotkalam z tym zeby którejś odwolali transfer juz po podawaniu leków z progesteronem w ostatniej chwili.
Jak któraś wie jaki ten progesteron powinien być tuż przed transferem to niech napisze. Czy są u którejś wymogi jak u @Śliwka12345 zeby byl minimum 20?
ja pierwsze slysze, u mnie dzis nic nie badali
 
No właśnie tak próbuje się od dziewczyn dowiedzieć jak w innych klinikach jest bo ja sie tu na forum chyba jeszcze nie spotkalam z tym zeby którejś odwolali transfer juz po podawaniu leków z progesteronem w ostatniej chwili.
Jak któraś wie jaki ten progesteron powinien być tuż przed transferem to niech napisze. Czy są u którejś wymogi jak u @Śliwka12345 zeby byl minimum 20?
U mnie w dniu transferu było 16 wiec dostałam dodatkowo zastrzyki w dniu transferu 2 a potem jeden dziennie i transfer sie udał wiec nie wiem czemu ci odwołali u mnie tez chcieli 20 Wiec dołożyli zastrzyki i tyle nie było wogole mowy o odwołaniu transferu bo mi zbadali progesteron przed transferem ale wyniki były juz po transferze dr odrazu mówił jak bedzie 20 to zostajemy przy tabletkach a jak bedzie mniej to dołożymy zastrzyki i tyle
 
@Sol Słońce wielkie gratulacje!!!!!
Cudownie !!!!Wspaniałych wspólnych chwil i ciotki forumowe czekają na foty i relacje :)

@annemarie sesja

@jolancik @Dzoannna @Vinszka trzymam kciuki za transfery!
@jagodaaga cały czas myślami z Tobą :)

@motylek24 kciuki za spokojne i szybkie rozwiązanie :)
Tina, dzięki za pamięć. Ja już świruje od myśli i naprawdę nie wiem jak wytrzymam jeszcze 8-9 dni....po ilu dniach ty robiłaś sikanca? Czy czekałaś do bety?
 
reklama
Do góry