reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wow! Ty juz dzien po! [emoji1307][emoji1307]
Ja widzialam tylko jak „przeplywa” przez cewnik [emoji5] tak sie poczulam dziwnie...
[emoji5]
Teraz roumiem co to znaczy spiewac i mowic dobbrzuszka po transferze [emoji5][emoji5][emoji5] i jakie to uczucie miec kropeczka ze soba[emoji4] moj m krzyczy na mnie ze jest ojcem i mam nic nie robic przynajmniej dzis [emoji23] ale przeszlam sie na maly spacerek zeby sie dotlenic.

U mnie z kolei lekarz odradzil branie relanium do testu, tylko na dzien transferu wskazane. Pewnie dlatego ze to pierwsze ivf i on chyba obstawia sukces. Bo szanse powiedzial ze 40-45% mamy. Ale wiemy jak to z tymi statystykami jest[emoji6]

Co o tym myslicie?? Brac/nie brac?

Duphaston tez mam brac tylko do testu a potem w razie pozytywnej bety odstawic... to normalnie?
On twierdzi ze zdrowy zarodek poradzi sobie sam..

Moj kropek to 4BC blastocysta - to dobra jakosc?
Pozostale 3 nadal zamrozone sa podobnej jakosci ale troszke slabsze - w 6 dobie zamrozone. Podali ten najlepszy z 5 doby.[/QUO
Cudacznie:) teraz odpoczynek i pozytywne myślenie;)
 
reklama
@Akatombo jak sie czujesz Ty i kropek po transferze?? [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Leżę pod kroplowka jeszcze i kontempluje moje dwa kropki :-)
Cieszę się, że u ciebie ok. Ogólnie jeśli zarodki dotrwały do blastocysty to są ok
Co do relanium to nie pomogę bo nie biorę. Kiedy testujesz?
 
Mój jeden model to z takiej klasy zarodeczka jak Twój [emoji4] co do duphastonu to ja bym z dnia na dzień nie odstawiala...
kurde to nie mam recepty na wiecej, moze pojde w przyszlym tygodniu gdzies zeby mi recepte przepisali... chyba ze kto moze ma od oddania? jak wtedy brac jesli teraz biore 2 tabletki dziennie (20 mg lacznie)? on mi powiedzial zebym poprostu do konca opakowania wybrala... bo to byl cykl naturalny - byla owulacja. (choc dzis nie potwierdzil mi czy widzi cialko zolte jak go zapytalam...:/)
 
Leżę pod kroplowka jeszcze i kontempluje moje dwa kropki :-)
Cieszę się, że u ciebie ok. Ogólnie jeśli zarodki dotrwały do blastocysty to są ok
Co do relanium to nie pomogę bo nie biorę. Kiedy testujesz?
wg zaleceń 23 marca - sobota. Ale... ile wytrzymam - nie wiem :) a Ty? kurde u Ciebie będą bliźnięta!! :)
 
Ale trafiłaś kochana....

Ja od dziś rana jestem mamą synka :

Urodził się przez cc dziś o 5 rano.
Waga 1860g, 32+6 tc.
Wszystko jest ok. Płakał jak się urodził i dzielnie sam oddycha.

Jesteśmy super szczęśliwi. [emoji7]
Gratuluję szczęśliwym rodzicom[emoji4]
Najważniejsze ze wszystko dobrze i niech maluszek zdrowo rośnie[emoji8]
 
No na naturalnym do potwierdzenia owulacji to rozumiem
tylko @Śliwka12345 nie wiem czy sztuczny czy naturalny (chyba naturalny) już po włączeniu sztucznego progesteronu miala odwolany transfer bo progesteron mniej niż 20 miała dzien przed planowanym transferem a wymagali 20.
A wczesniej chyba 2 razy nie dopuscili jej do transferu bo 3dc estradiol musial byc mniej niz 60.
Nie wiem czy to w innych klinikach sie bada tak jak u niej bo ja nie badalam.
No to wychodzi ze tylko moja klinika jest tak dziwnie restrykcyjna :(
 
reklama
Hej dziewczyny. Na forum jestem nowa choć z drugiej strony weteranka w tym temacie. W 2014 roku mialam pierwsze ivf...6.03 punkcja, 8.03 ET a dzis moje szczęście ma 4 lata. Po procedurze zostal mi jeden mrozazek i w pazdzierniku 2015 mialam go zabrac a tu niespodzianka...naturalne poczecie...corka ma 2,5 roku. 12.03.2019 moj kropek doczekał sie wreszcie...od 2 dni jestesmy razem a ja świruje..jak my wszystkie w tym czasie ;) Miło mi będzie z wami przebrnąć przez ten teudny czas jeśli mnie przyjmiecie :) soryy jesli glupio pisze ale relanium działa
kochana witamy i kciukasy za zadomowienie sie Twojego kropeczka :) a mialas 3-dniowy czy 5-dniowy? :)
milego relaksu i głaskania się po brzuszku :)
 
Do góry