reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Źle sie może wyrazilam jak napisalam tuz przed transferem bo nie mialam na mysli w dniu transferu tylko chyba dzień przed.
@Śliwka12345 napisz dokladnie jak to bylo?! To ze progesteron w sobote wiekszy niz w niedziele to moze dlatego ze jest uwalniany pulsacyjnie. Nie wiem.
Szkoda mi ze tak Cię nie dopuszczaja do transferu.
Wiadomo że lepiej odwołać jesli mialoby być coś nie tak. Dziwi mnie to tylko dlatego ze u mnie w klinice inne zwyczaje...
z tego co ja widze, to w klinikach kazdy robi po swojemu... jedni leca na zywiol, inni bardziej profeska, a jeszcze inni mega rygorystyczni... pewnie kazdy ma jakies tam swoje doswiadczenia i obserwacja...
 
reklama
Tina, dzięki za pamięć. Ja już świruje od myśli i naprawdę nie wiem jak wytrzymam jeszcze 8-9 dni....po ilu dniach ty robiłaś sikanca? Czy czekałaś do bety?

Znam to ;)
Ja to zaczęłam testy robić już od 4 dnia hahaah ale to było pewne ze nie wyjdzie bo dopiero pozniej doczytalam ze testy wychodzą jak beta jest powyżej 20 czy 25 choć w 5 dniu już coś tam widziałam albo chciałam widzieć ;)
6 dnia wyszła już beta ale ja byłam po 2 ampułkach ovitreele więc niepewna,dopiero 8 dpt okazała się że beta.
Znam te nerwy i wiem ile straciłam analizując czy beta czy ovitrelle a jak zrobiłam sikacza 8 dpt przed beta i zobaczyłam mega jasne kreski (jaśniejsze niż poprzedniego dnia )byłam pewna,ze po wszystkim więc co mogę radzić?
Nie rób testów ani bety wcześniej niż 8 dnia.zaoszczędzisz mase nerwów :)
Zajmij się czymś,czytaj książki,mi pomagały puzzle na nerwy .
Trzymam kciuki!
 
kurde to nie mam recepty na wiecej, moze pojde w przyszlym tygodniu gdzies zeby mi recepte przepisali... chyba ze kto moze ma od oddania? jak wtedy brac jesli teraz biore 2 tabletki dziennie (20 mg lacznie)? on mi powiedzial zebym poprostu do konca opakowania wybrala... bo to byl cykl naturalny - byla owulacja. (choc dzis nie potwierdzil mi czy widzi cialko zolte jak go zapytalam...:/)

Jak będziesz robić betę to zrób też progesteron i daj znać lekarzowi jaki wynik. Przy cyklu naturalnym twój organizm sam produkuje progesteron, więc powinno być ok, ale jak to w życiu bywa są różne organizmy i może być tak że będziesz potrzebować suplementacji.

No to wychodzi ze tylko moja klinika jest tak dziwnie restrykcyjna :(

U mnie też badali poziom progesteronu przed crio oraz w dniu transferu. Przed crio żeby mieć zielone światło do transferu, w dniu transferu po to żeby ewentualnie skorygować dawkę.
W kwietniu zeszłego roku miałam przystąpić do drugiego transferu i pochrzanilam dawki duphastonu i luteiny i w końcu odwołali mi transfer w dniu samego transferu.
 
Znam to ;)
Ja to zaczęłam testy robić już od 4 dnia hahaah ale to było pewne ze nie wyjdzie bo dopiero pozniej doczytalam ze testy wychodzą jak beta jest powyżej 20 czy 25 choć w 5 dniu już coś tam widziałam albo chciałam widzieć ;)
6 dnia wyszła już beta ale ja byłam po 2 ampułkach ovitreele więc niepewna,dopiero 8 dpt okazała się że beta.
Znam te nerwy i wiem ile straciłam analizując czy beta czy ovitrelle a jak zrobiłam sikacza 8 dpt przed beta i zobaczyłam mega jasne kreski (jaśniejsze niż poprzedniego dnia )byłam pewna,ze po wszystkim więc co mogę radzić?
Nie rób testów ani bety wcześniej niż 8 dnia.zaoszczędzisz mase nerwów :)
Zajmij się czymś,czytaj książki,mi pomagały puzzle na nerwy .
Trzymam kciuki!
o! a ja mam w szafie ogromne pudlo puzzli! zaraz wyciągam! :p i książki super wciągają i mega odrywają głowę! polecam MIM albo sagę Severskiego - wciąga jak nic :) @jagodaaga
 
reklama
Jak będziesz robić betę to zrób też progesteron i daj znać lekarzowi jaki wynik. Przy cyklu naturalnym twój organizm sam produkuje progesteron, więc powinno być ok, ale jak to w życiu bywa są różne organizmy i może być tak że będziesz potrzebować suplementacji.
super - dzięki kochana za radę, mega mnie uspokoiłaś... :*
 
Do góry