reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, mam dylemat...jakis czas temu zapisalam sie na masaz ale tak sie zlozylo ze termin wypadl po transferze. Czy masaz moze zaszkodzic bo nie wiem czy odwolac?
Ja miałam tą samą sytuacje, masażystka powiedziała, że jak będę chciała w ciąży masaż to dopiero po 16t i to za zgodą lekarza
 
reklama
I Ty dasz radę tyle bez randek wytrzymać???? ;)
Pogłaszcz ode mnie swoje maluchy ;)
Gratuluję jeszcze raz
Pogratulujesz jak sie urodza, wczesniej nie przyjmuje ;)
Kochana, mam tu wszystko tak porzadnie posprawdzane ze moge byc spokojna raczej, poza tym to juz ten czas, ze i detektorem latwo namierzyc. Cena wizyty tez nie zacheca do biegania na nia co tydzien bo place 350, ale warto, nie zaluje ani zlocisza. Najwazniejsze, ze male zyja i szyjka wydluzyla sie od ostatniego razu o 8mm. Plamien i innych niespodzianek nie ma, wyniki badan ok, usg cycuchow ok wiec zyc nie umierac :)

@PaulinkaP 14+4. A jak twoje cisnienie?
 
Cześć Dziewczyny, mam do oddania za darmo (jesli odbior osobisty w Świdnicy lub we Wrocławiu w Arkadach) albo za koszt wysyłki (leki należy przechowywac w lodowce wiec na zamawiającego odpowiedzialność mogę wysłać):
1. 2 opakowania gonapeptyl daily 0.1mg/1 ml - po 7 ampulkostrzykawek, wazne do maj 2020
2. Menopur 600 (otwarty bo po zakupie musialam lek zapakowac do torby trzymajacej temperaturę), wazny do lipiec 2020
3. Menopur 1200 (zamkniety), wazny do lipiec 2020
Leki byly caly czas przechowywane w lodówce.
Jeśli ktos jest zainteresowany prosze napisac na priv :-) pozdrawiam wszystkie Staraczki :-)
@Czekam90 hej, wysłałam info na priva
 
Pogratulujesz jak sie urodza, wczesniej nie przyjmuje ;)
Kochana, mam tu wszystko tak porzadnie posprawdzane ze moge byc spokojna raczej, poza tym to juz ten czas, ze i detektorem latwo namierzyc. Cena wizyty tez nie zacheca do biegania na nia co tydzien bo place 350, ale warto, nie zaluje ani zlocisza. Najwazniejsze, ze male zyja i szyjka wydluzyla sie od ostatniego razu o 8mm. Plamien i innych niespodzianek nie ma, wyniki badan ok, usg cycuchow ok wiec zyc nie umierac :)

@PaulinkaP 14+4. A jak twoje cisnienie?
Biorę od wczoraj depezyt 2x1 i jeszcze wczoraj wariowała zobaczymy jak będzie dzisiaj super kochana ,ze u ciebie dobrze lecą te tyg my już na końcówce z Michalina dziisaj zaczęliśmy 38 tydzień wiec leci
 
Biorę od wczoraj depezyt 2x1 i jeszcze wczoraj wariowała zobaczymy jak będzie dzisiaj super kochana ,ze u ciebie dobrze lecą te tyg my już na końcówce z Michalina dziisaj zaczęliśmy 38 tydzień wiec leci
No to juz faktycznie ostatnia prosta. Tylko czekac kiedy sie akcja rozkreci ;) trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry