reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy was tez bola piersi caly czas po zastrzykach teraz biore dopochwowe i dalej bola czy to ok?
Mnie bolały tak, jakby mi je ktoś skopał.
Ból piersi podczas stymulacji był ogromny. Cycki się wytrwały że stanika, jednak radzę trochę balsamu i masować. To pomaga trochę ;)
 
reklama
My po wizycie. Zdjątek nie ma, ale najważniejsze rzeczy posprawdzane - czyli dzidzie żyją a szyjka ma się dobrze :D Kolejna randka za 4 tygodnie ;)
Pamiętasz może przyrost na początku ciąży?
Czy mój wynik 3.5 prawie raza może świadczyć o dwójce, czy to stanowczo za wcześnie?
Trzymam kciuki za maleństwa i Ciebie oczywiście. Dzielna jesteś kobitka :)
 
Pogratulujesz jak sie urodza, wczesniej nie przyjmuje ;)
Kochana, mam tu wszystko tak porzadnie posprawdzane ze moge byc spokojna raczej, poza tym to juz ten czas, ze i detektorem latwo namierzyc. Cena wizyty tez nie zacheca do biegania na nia co tydzien bo place 350, ale warto, nie zaluje ani zlocisza. Najwazniejsze, ze male zyja i szyjka wydluzyla sie od ostatniego razu o 8mm. Plamien i innych niespodzianek nie ma, wyniki badan ok, usg cycuchow ok wiec zyc nie umierac :)

@PaulinkaP 14+4. A jak twoje cisnienie?
Asiu a lekarz coś Ci mówił że zapisuje Cię na cesarke przy bliźniakach? Ja rozglądam się za dobrym szpitalem w Warszawie żeby zacząć chodzić prywatnie do lekarza który tam pracuje i nie mogę się zdecydować co lepsze, Karowa czy MSWiA. Kiedy czulas pierwsze ruchy bliźniąt? :)
 
Pogratulujesz jak sie urodza, wczesniej nie przyjmuje ;)
Kochana, mam tu wszystko tak porzadnie posprawdzane ze moge byc spokojna raczej, poza tym to juz ten czas, ze i detektorem latwo namierzyc. Cena wizyty tez nie zacheca do biegania na nia co tydzien bo place 350, ale warto, nie zaluje ani zlocisza. Najwazniejsze, ze male zyja i szyjka wydluzyla sie od ostatniego razu o 8mm. Plamien i innych niespodzianek nie ma, wyniki badan ok, usg cycuchow ok wiec zyc nie umierac :)

@PaulinkaP 14+4. A jak twoje cisnienie?
Matko Asia jak ten czas leci. Dopiero co pisałaś o betowaniu a to juz 14 tydzien. Cudownie. Ogromnie się ciesze i trzymam kciuki za Was. ♥♥:):)
 
Pamiętasz może przyrost na początku ciąży?
Czy mój wynik 3.5 prawie raza może świadczyć o dwójce, czy to stanowczo za wcześnie?
Trzymam kciuki za maleństwa i Ciebie oczywiście. Dzielna jesteś kobitka :)
W 5dpt mialam bete 26, w 9 dpt 288, potem juz mniej wiecej sie podwajala.
Asiu a lekarz coś Ci mówił że zapisuje Cię na cesarke przy bliźniakach? Ja rozglądam się za dobrym szpitalem w Warszawie żeby zacząć chodzić prywatnie do lekarza który tam pracuje i nie mogę się zdecydować co lepsze, Karowa czy MSWiA. Kiedy czulas pierwsze ruchy bliźniąt? :)
Ze szpitalem nie pomoge bo ja z Krk. O porodzie mamy rozmawiac dopiero ok 25tc, ale przy blizniakach raczej tylko cesarki sie robi bo nawet jesli oboje sa ulozeni odpowiednio to czesto jak jedno wyjdzie to drugie lubi fiknac koziolka i tak czy inaczej trzeba ciac i masz rozwalony tylek i brzuch. Oczywiscie jesli nie wyrazisz zgidy to mozesz probowac sn ale moum zdaniem to ryzykowne. A ruchow jeszcze nie czuje ;)
 
W 5dpt mialam bete 26, w 9 dpt 288, potem juz mniej wiecej sie podwajala.

Ze szpitalem nie pomoge bo ja z Krk. O porodzie mamy rozmawiac dopiero ok 25tc, ale przy blizniakach raczej tylko cesarki sie robi bo nawet jesli oboje sa ulozeni odpowiednio to czesto jak jedno wyjdzie to drugie lubi fiknac koziolka i tak czy inaczej trzeba ciac i masz rozwalony tylek i brzuch. Oczywiscie jesli nie wyrazisz zgidy to mozesz probowac sn ale moum zdaniem to ryzykowne. A ruchow jeszcze nie czuje ;)
Ok dzięki :) ja to tylko o cesarce myślę, SN nawet nie rozważam - za duże ryzyko dla bliźniaków, ale sie zastanawiałam czy lekarz wcześniej wystawia skierowanie na cesarke :)
 
Dziewczyny jeśli któraś chce to mam wizytę u docenta Pasnika do oddania na 26.03. Mi udało się wcześniej wcisnąć.
W zaleceniach od niego dostalam głównie accofil na kir AA. No i to może być u mnie przyczyna nieudanych transferow.
@sksk pytalam wujka czy encorton moze mieć wplyw na endo i powiedzial ze tak wiec próbowalabym bez jak nie ma wskazań.
Ja wczoraj na szybko bylam jeszcze w klinice zobaczyc czy da rade podejść do crio na naturalnym jeszcze w tym cyklu i 12dc endo 5.6 więc bardzo slabo. Jeszcze w piatek mam wizytę ale nie licze ze podrosnie wystarczajaco.
@Śliwka12345 udało sie w końcu w tym cyklu podejść do transferu? Mam nadzieje że tak i ze wizyta u Paśnika nie będzie Ci już potrzebna, ale jakby co to chętnie bym Ci oddala bo dzieki Tobie ja już jestem po[emoji6]
@Akatombo powodzenia kochana!!! Niech to w końcu bedzie ten udany transfer[emoji6]
 
Biorę od wczoraj depezyt 2x1 i jeszcze wczoraj wariowała zobaczymy jak będzie dzisiaj super kochana ,ze u ciebie dobrze lecą te tyg my już na końcówce z Michalina dziisaj zaczęliśmy 38 tydzień wiec leci
@PaulinkaP pamiętam jak betowałaś.... cieszę się strasznie z takiego zakończenia:) suuuuuuuuper :) pokaż nam zdjęcie swojej królewny jak już będzie po drugiej stronie Twojego brzucha
 
reklama
Dziewczyny jeśli któraś chce to mam wizytę u docenta Pasnika do oddania na 26.03. Mi udało się wcześniej wcisnąć.
W zaleceniach od niego dostalam głównie accofil na kir AA. No i to może być u mnie przyczyna nieudanych transferow.
@sksk pytalam wujka czy encorton moze mieć wplyw na endo i powiedzial ze tak wiec próbowalabym bez jak nie ma wskazań.
Ja wczoraj na szybko bylam jeszcze w klinice zobaczyc czy da rade podejść do crio na naturalnym jeszcze w tym cyklu i 12dc endo 5.6 więc bardzo slabo. Jeszcze w piatek mam wizytę ale nie licze ze podrosnie wystarczajaco.
@Śliwka12345 udało sie w końcu w tym cyklu podejść do transferu? Mam nadzieje że tak i ze wizyta u Paśnika nie będzie Ci już potrzebna, ale jakby co to chętnie bym Ci oddala bo dzieki Tobie ja już jestem po[emoji6]
@Akatombo powodzenia kochana!!! Niech to w końcu bedzie ten udany transfer[emoji6]

Niestety nie dopuścili mnie z powodu zbyt niskiego progesteronu :( a już w poniedziałek miałam mieć transfer :( puki co muszę się wstrzymać od wizyty u Paśnika bo nie mam mu za bardzo co powiedzieć bo jeden nie udany transfer jeszcze o niczym nie świadczy. Ja biorę encorton i w tym cyklu endo uroslo ki do 9. 5 więc całkiem ładnie :) tylko szkoda że nie wykorzystane...
 
Do góry