reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ktos pytal po ilu najwczesniej moze cos wyjsc po transferze 5 dniowego zarodka, ja po 6 dniach mialam 43,3 bete hcg :) wiec mysle ze i 5 dnia by cos wyszlo spokojnie
 
Ktos pytal po ilu najwczesniej moze cos wyjsc po transferze 5 dniowego zarodka, ja po 6 dniach mialam 43,3 bete hcg :) wiec mysle ze i 5 dnia by cos wyszlo spokojnie
Ja właśnie 5 dnia wracam za granice i tak się zastamwiam czy robić czy nieee. Pytałam sie w klinice i mówili, że za szybko. To ja już nie wiem ;(
 
Jestem w szoku, że tyle ludzi czeka.
Mój kropek ma najlepsze możliwe parametry i wróży ciążę... Taki sam biega po domku. [emoji3590]

Pije wodę i czekam. Po relanium taki błoooogi spokój... Boże, może zobaczę dziś jednorożca!? [emoji882][emoji882]
Jakie to są dobre parametry:)?
 
reklama
Do góry