reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dziękuję za wsparcie :) wczoraj, w 6t i 4 dniu usłyszeliśmy serduszko! Nie wiem czy widziałam piękniejszy widok do tej pory :) ciąża na usg jest o tydzień młodsza ale mam nadzieję, że to nie będzie duży problem i dzidziuś to nadgoni :)
Pewnie ze nadgoni u mnie tez było do samego konca ze malutkie dziecko a urodziła sie 4,3kg moja dr była w szoku
 
reklama
Pewnie ze nadgoni u mnie tez było do samego konca ze malutkie dziecko a urodziła sie 4,3kg moja dr była w szoku
A czy w przypadku in vitro, kiedy znamy dokładnie datę transferu więc nie ma mowy o późniejszej owulacji, to nie jest problem, że dzidziutek jest mniejszy? Trochę mnie to zmartwiło, nie ukrywam, ale wierzę w niego :)
 
Dziewczyny dziękuję za wsparcie :) wczoraj, w 6t i 4 dniu usłyszeliśmy serduszko! Nie wiem czy widziałam piękniejszy widok do tej pory :) ciąża na usg jest o tydzień młodsza ale mam nadzieję, że to nie będzie duży problem i dzidziuś to nadgoni :)

I na co byl ten caly stres?[emoji4]Piekne widoki i dzwieki[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Hej, mam dylemat...jakis czas temu zapisalam sie na masaz ale tak sie zlozylo ze termin wypadl po transferze. Czy masaz moze zaszkodzic bo nie wiem czy odwolac?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej, mam dylemat...jakis czas temu zapisalam sie na masaz ale tak sie zlozylo ze termin wypadl po transferze. Czy masaz moze zaszkodzic bo nie wiem czy odwolac?

Chyba bym odwolala. Masaz co prawda mozna w ciazy robic, ale trzeba to umiec i wiedziec jak. Nie masuje sie okolic kregoslupa ledzwiowego , brzucha itp.
Mozesz go przelozyc na „ przed” wtedy dobre ukrwienie jest mile widziane[emoji106]
 
Chyba bym odwolala. Masaz co prawda mozna w ciazy robic, ale trzeba to umiec i wiedziec jak. Nie masuje sie okolic kregoslupa ledzwiowego , brzucha itp.
Mozesz go przelozyc na „ przed” wtedy dobre ukrwienie jest mile widziane[emoji106]
Niestety nie mogę przelozyc :/ trudno najwyzej przepadnie..
 
reklama
Do góry