reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny kciuki i pozytywne myślenie się bardzo przydadzą. Ja jadę zdołowana właśnie bo za dużo się dzieje w tym tygodniu. Mam nadzieję, że wszystkie negatywne sprawy już są za mną i limint się już skończył.

Dam znać później co i jak [emoji8]
 
reklama
Moje Drogie dzień dobry!!!!!
U mnie transfer odwołany. Tym razem endometrium nawet na plastrach nie urosło. A wręcz odwrotnie z wizyty na wizytę maleje o 0.1-0.2 mm.
Następne podejście na naturalnym. W związku z tym mam pytanie co zrobić tak żeby pomóc mu rosnąć??? Wskazana jakas dieta lub suplementacja czymś?
Dodam, że wino czerwone i sok z aronii już testowałam....
Ja 2 cykle po punkcji nie brałam nic oprócz Femibionu i wit. D. Tym razem zmieniłam Femibion na Ovarin i dodatkowo koenzym Q10, olej z wiesiołka (Oeparol), Wit. D, E i C. Może dzięki temu w tym cyklu miałam szybciej owulację bo w 16 dc i endometrium podrosło do 11mm no i zdarzyło się winko czerwone 2 lub 3 razy w tygodniu. A w lutym jak owulację miałam w 19dc to endometrium miało 8 mm, więc jest jakaś różnica.
 
Ja 2 cykle po punkcji nie brałam nic oprócz Femibionu i wit. D. Tym razem zmieniłam Femibion na Ovarin i dodatkowo koenzym Q10, olej z wiesiołka (Oeparol), Wit. D, E i C. Może dzięki temu w tym cyklu miałam szybciej owulację bo w 16 dc i endometrium podrosło do 11mm no i zdarzyło się winko czerwone 2 lub 3 razy w tygodniu. A w lutym jak owulację miałam w 19dc to endometrium miało 8 mm, więc jest jakaś różnica.
U mnie olej lniany to podstawa u mnie zawsze endometrum powyzej 19mm ciekawe jak bedzie teraz po zastrzykach i tabletkach dopochwowych
 
No to chyba ten mój ból skurczowy bym porównała do ciągnięcia jak na okres i dziwne bulgotanie;)i czasami plecy z tyłu mnie bolą jak przed okresem... no ale każdy odczuwa innaczej...
Hehe...gorąca kąpiel! Dziewczyny, ja uwielbiam gorący a nawet wrzący prysznic, innaczej mi zimno..i zastanaiam się jak umyć włosy dziś bo to już dłuższy prysznic by był ;) bo nie mam wanny:):)
Ja też z tych miłośników ukropu! Podobno można prysznic do woli, no chyba, że.lejesz sobie wodę caly czas na brzuch ;) Kąpieli w ciepłej wodzie nie uznaję, musi być gorąc, więc unikam, ale prysznice gorące biorę.
Ja myślę, że na naturalny nie będzie problemu, tylko z tym encortonem bym chyba się zastanowiła, może dopiero po transferze go włączyć? Przy naturalnych staraniach często dziewczyny biorą dopiero od pozytywnego testu, może i u Ciebie nie trzeba od początku.
Co do ruchu to głównie ćwiczenia aerobowe, na yt możesz sobie włączyć zumbę ;) spacerki też są super, duży wysiłek nie jest wskazany. Co do diety to żadnej szczególnej, poza tym, że ja jadłam prawie na okrągło orzechy, pestki, migdały, suszone morele, łososia, nasiona chia, możesz jesc 1 avocado dziennie (ja akurat nie lubię), siemię lniane i olej lniany i wszystko co zawiera omega-3 (z supli olej z wiesiołka).
A ja znalazłam zajebiaszczy sposòb na awokado: robię koktajle na bazie bez pośrednio wyciskanego soku jabłkowego; do tego pół banana, garść szpinaku i 1/3 awokado - nie dość, że nie czuć, to jeszcze tak fajnie emulguje koktajl, ze potem nie rozdziela się na warstwę ciekłą i bardziej stałą :) Czasem zamiast szpinaku daję buraka, albo dodatkowo pomarańczę czy seler naciowy... co tam fantazja podpowiada :)
Dziewczyny a co z farbowaniem włosów?przed transferem fryzjer by mi sie przydal
Można, byle farbą bez amoniaku.
Dziewczyny kciuki i pozytywne myślenie się bardzo przydadzą. Ja jadę zdołowana właśnie bo za dużo się dzieje w tym tygodniu. Mam nadzieję, że wszystkie negatywne sprawy już są za mną i limint się już skończył.

Dam znać później co i jak [emoji8]
Kciuki!!!
 
Ja też z tych miłośników ukropu! Podobno można prysznic do woli, no chyba, że.lejesz sobie wodę caly czas na brzuch ;) Kąpieli w ciepłej wodzie nie uznaję, musi być gorąc, więc unikam, ale prysznice gorące biorę.

A ja znalazłam zajebiaszczy sposòb na awokado: robię koktajle na bazie bez pośrednio wyciskanego soku jabłkowego; do tego pół banana, garść szpinaku i 1/3 awokado - nie dość, że nie czuć, to jeszcze tak fajnie emulguje koktajl, ze potem nie rozdziela się na warstwę ciekłą i bardziej stałą :) Czasem zamiast szpinaku daję buraka, albo dodatkowo pomarańczę czy seler naciowy... co tam fantazja podpowiada :)

Można, byle farbą bez amoniaku.

Kciuki!!!
Taaak, do koktajli avocado spoko, ale ja leniwa jestem ;P
 
Ja też z tych miłośników ukropu! Podobno można prysznic do woli, no chyba, że.lejesz sobie wodę caly czas na brzuch ;) Kąpieli w ciepłej wodzie nie uznaję, musi być gorąc, więc unikam, ale prysznice gorące biorę.

A ja znalazłam zajebiaszczy sposòb na awokado: robię koktajle na bazie bez pośrednio wyciskanego soku jabłkowego; do tego pół banana, garść szpinaku i 1/3 awokado - nie dość, że nie czuć, to jeszcze tak fajnie emulguje koktajl, ze potem nie rozdziela się na warstwę ciekłą i bardziej stałą :) Czasem zamiast szpinaku daję buraka, albo dodatkowo pomarańczę czy seler naciowy... co tam fantazja podpowiada :)

Można, byle farbą bez amoniaku.

Kciuki!!!

Surcia ja sie w cieplej wodzie [emoji6][emoji6][emoji6]tez nie kapalam . Z drugiej strony kobiety ktore zachodza naturalnie w ciaze sie kapia w ukropie, chodza na solarium i saune.Takze teges...ale ja juz z tych, ktore zyja wg wlasnej glowy[emoji23]
 
Dziewczyny kciuki i pozytywne myślenie się bardzo przydadzą. Ja jadę zdołowana właśnie bo za dużo się dzieje w tym tygodniu. Mam nadzieję, że wszystkie negatywne sprawy już są za mną i limint się już skończył.

Dam znać później co i jak [emoji8]
Pewnie, że tak !! Po deszczu przychodzi słońce wszystko będzie dobrze ;-) ;):yes:
 
reklama
Taaak, do koktajli avocado spoko, ale ja leniwa jestem ;P
Ja też, zwłaszcza, że blender trzeba wyjąć z szafki, a potem umyć i schować... :). Siora mi kupiła taki personal blender na gwiazdkę, gdzie tylko wymieniasz nakrętkę z miksującej na do picia i idziesz. I mały, więc stoi na blacie. Polecam :)
Surcia ja sie w cieplej wodzie [emoji6][emoji6][emoji6]tez nie kapalam . Z drugiej strony kobiety ktore zachodza naturalnie w ciaze sie kapia w ukropie, chodza na solarium i saune.Takze teges...ale ja juz z tych, ktore zyja wg wlasnej glowy[emoji23]
No, ja to w sumie też nie wiem czy bym była taka grzeczna, ale przy remoncie łazienki na miesiąc przed zaciążeniem zlikwidowaliśmy wannę, więc problem się rozwiązał :)
 
Do góry