reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tak pokazuje od 5 marca tydzien po transferze 1-2 tydzien, sprawdzam codziennie mam cala torbe tych testow wiec sikam codziennie i czekam az zacznie pokazywac 2-3 tydz heheh
Haha. Uwierz, że ja bym robila tak samo aż by się skala wyników skończyła hahaha:D
A np. Jak będzie 5 dpt to pokaże? ;)
 
reklama
1F831D40-1AC1-4186-9601-F83410EBE643.jpeg
 
Jesteś niesamowitym uparciuszkiem , wiesz?[emoji16]ale takim megaaa pozytywnym [emoji7]
Umiesz mi poprawić humor bo ja póki co mam huśtawkę nastrojów chyba [emoji33]

A czy jest mozliwe żeby wartości w jednym labo były inne i w innym inne
Jedno ma normę do 2.7 i powyżej uważa juz ciąże a drugie ma do 5.0 i dopiero jest ciąża
Tak. U mnie w klinice od O A w diagnostyce ciąża od 5 o ile pamiętam
 
Jesteś niesamowitym uparciuszkiem , wiesz?[emoji16]ale takim megaaa pozytywnym [emoji7]
Umiesz mi poprawić humor bo ja póki co mam huśtawkę nastrojów chyba [emoji33]

A czy jest mozliwe żeby wartości w jednym labo były inne i w innym inne
Jedno ma normę do 2.7 i powyżej uważa juz ciąże a drugie ma do 5.0 i dopiero jest ciąża
Nie mam pojecia ale pisza wszedzie ze od 5 to juz na 100% ciaza
 
reklama
Do góry