reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Załączniki

  • AD043ABA-C723-4FB0-8B56-D40F3F44FF77.png
    AD043ABA-C723-4FB0-8B56-D40F3F44FF77.png
    37,2 KB · Wyświetleń: 74
reklama

Załączniki

  • FA88C3BF-0D66-464D-9ACB-39F112B451E7.jpeg
    FA88C3BF-0D66-464D-9ACB-39F112B451E7.jpeg
    31,5 KB · Wyświetleń: 56
@Elessi obyś była prorokiem
Wiem ze wspominalas ze dwa dni temu może gdzieś była możliwość by kropek się u mnie zagnieździł
W pracy zmęczono mnie bym zrobiła betę
Zakres 0.0-2.7 a mój wynik 3,60 [emoji44]
Czyżby coś się zaczęło dziać ?
 
reklama
Kciuki się przydadzą:) dojeżdżam na miejsce. Estta- nie myśl negatywnie, dziś nasz dzień to to będzie szczęśliwy dzień!
Właśnie odebrałam posieey...wyszło cos i z pochwy i szyjki;( i co teraz? Co z punkcja?
W.oslonie antybiotykowej zrobia :) Dawaj znac ile.jajec mamy! :)
@dżoasia @Dgd @annemarie @sunrisea @sssurykatka @ilmenau @Forget-me-not... i pozostałe dziewczynki Mam wyniki krzywej i panel tarczycowy. Moje mądre głowy jak myślicie, jest oki czy do dooopy
Dla mnie git :)
@Elessi obyś była prorokiem
Wiem ze wspominalas ze dwa dni temu może gdzieś była możliwość by kropek się u mnie zagnieździł
W pracy zmęczono mnie bym zrobiła betę
Zakres 0.0-2.7 a mój wynik 3,60 [emoji44]
Czyżby coś się zaczęło dziać ?
Oooo, czyzby cos sie dzialo? ;) Koniecznie zrob przyrost, moze po 4 dniach? Zwariujesz :)
 
Do góry