reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ktoś tu kiedyś pisał ze dr nie lubi jak mu się pacjent w leczenie wtrąca[emoji6]
Nie wiem co Ci doradzić bo u mnie byl nieudany transfer, ale przy zapaleniu pęcherza dr w Novum sama mi zmienila lutinusa na prolutex. Pisałaś chyba ze u Ciebie też lubia sie przyplatac jakies gady więc to chyba lepsze rozwiązanie.
Trzymam kciki za kropki niech sie pieknie rozwijaja[emoji110]
No tak...u mnie ciągle zapalenia pęcherza...jestem.caly czas na urosepcie i zuravit. Po ostatniej procedurze masakra była po lutinus, a po crio i lutinus dostałam zapalenia bakryjnego plus po kilku miesiącach rozniosło się na przydatki i wylądowałam w szpitalu. ...dlatego poprosiłam o zastrzyku:( nie wiem, chyba to lepsze zło...ale żebym sobie w twarz nie pluła że przez to wyszło coś nie tak:(
 
reklama
No tak...u mnie ciągle zapalenia pęcherza...jestem.caly czas na urosepcie i zuravit. Po ostatniej procedurze masakra była po lutinus, a po crio i lutinus dostałam zapalenia bakryjnego plus po kilku miesiącach rozniosło się na przydatki i wylądowałam w szpitalu. ...dlatego poprosiłam o zastrzyku:( nie wiem, chyba to lepsze zło...ale żebym sobie w twarz nie pluła że przez to wyszło coś nie tak:(
Prolutex to na pewno dobry lek i dobrze sie wchlania.
Jakby co to jest tez cyclogest ktory mozna aplikowac od tylu[emoji6] a i luteine tą dowcipna też chyba tak mozna(tak gdzieś wyczytalam) ale tu musisz sie upewnić.
Ja w uk przy pierwszym podejsciu mialam wlasnie cyclogest i po punkcji do transferu kazali od tylu.
Po za tym gdyby mialo go byc malo to dziewczyny biorą prolutex i 2 razy dziennie. Da się to obejść tylko dobra wola lekarza potrzebna zeby zdecydowal ile jest wystarczajaco.
 
No tak...u mnie ciągle zapalenia pęcherza...jestem.caly czas na urosepcie i zuravit. Po ostatniej procedurze masakra była po lutinus, a po crio i lutinus dostałam zapalenia bakryjnego plus po kilku miesiącach rozniosło się na przydatki i wylądowałam w szpitalu. ...dlatego poprosiłam o zastrzyku:( nie wiem, chyba to lepsze zło...ale żebym sobie w twarz nie pluła że przez to wyszło coś nie tak:(

.
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli masz co chwile zapalenie pęcherza tooo mam do Ciebie pytanie - śpisz w majtoszkach ?
Ja mieszkając z rodzicami zawsze spałam w bieliźnie, chociaż miałam swój pokój aleee zawsze było to przeświadczenie, że ktoś jeszcze jest w domu :D Teraz gdy przestałam nosić bielizna na noc jak ręką odjął. Nie miałam ani jednego zapalenia pęcherza od tego momentu :) A tak co 2 miesiące zawsze coś się przypałętało. Więc jeżeli nie spróbowałaś to działaj 8-)
Też polecam spanie bez majtek, mój facet jest zadowolony :) no ale i infekcje i tak lapie, ale to dlatego że nie mam kwasu mlekowego, nie chcę też sztucznie suplementować , żeby nie przyzwyczaić organizmu do suplementacji, ale chyba nie mam wyjścia i będę tak musiała do końca życia suplementować!!!!!
 
Prolutex to na pewno dobry lek i dobrze sie wchlania.
Jakby co to jest tez cyclogest ktory mozna aplikowac od tylu[emoji6] a i luteine tą dowcipna też chyba tak mozna(tak gdzieś wyczytalam) ale tu musisz sie upewnić.
Ja w uk przy pierwszym podejsciu mialam wlasnie cyclogest i po punkcji do transferu kazali od tylu.
Po za tym gdyby mialo go byc malo to dziewczyny biorą prolutex i 2 razy dziennie. Da się to obejść tylko dobra wola lekarza potrzebna zeby zdecydowal ile jest wystarczajaco.
Pytałam czy mam zrobić kontrolnie poziom progesteronu powiedzial że nie ma potrzeby ...ale może bym zrobiła w poniedziałek przed punkcja? Co myślicie?
 
Też polecam spanie bez majtek, mój facet jest zadowolony :) no ale i infekcje i tak lapie, ale to dlatego że nie mam kwasu mlekowego, nie chcę też sztucznie suplementować , żeby nie przyzwyczaić organizmu do suplementacji, ale chyba nie mam wyjścia i będę tak musiała do końca życia suplementować!!!!!
.
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli masz co chwile zapalenie pęcherza tooo mam do Ciebie pytanie - śpisz w majtoszkach ?
Ja mieszkając z rodzicami zawsze spałam w bieliźnie, chociaż miałam swój pokój aleee zawsze było to przeświadczenie, że ktoś jeszcze jest w domu :D Teraz gdy przestałam nosić bielizna na noc jak ręką odjął. Nie miałam ani jednego zapalenia pęcherza od tego momentu :) A tak co 2 miesiące zawsze coś się przypałętało. Więc jeżeli nie spróbowałaś to działaj 8-)
Nie, bez majtoszek;) wiesz, ja całkiem niedawno doczytałam że najlepiej nie używać w ogóle płynów do higieny intymnej tylko po prostu woda się podmywać...ja używałam ..i odstawiłam z dwa miesiące temu i wiesz co, widzę różnicę ....ale np. dwa dni temu już czułam dyskomfort w nocy przy cewce moczowej wstałam połknęłam profilaktycznie 3 urisrpty żeby przeplukalo...i tak mam ciągle .
 
Prolutex to na pewno dobry lek i dobrze sie wchlania.
Jakby co to jest tez cyclogest ktory mozna aplikowac od tylu[emoji6] a i luteine tą dowcipna też chyba tak mozna(tak gdzieś wyczytalam) ale tu musisz sie upewnić.
Ja w uk przy pierwszym podejsciu mialam wlasnie cyclogest i po punkcji do transferu kazali od tylu.
Po za tym gdyby mialo go byc malo to dziewczyny biorą prolutex i 2 razy dziennie. Da się to obejść tylko dobra wola lekarza potrzebna zeby zdecydowal ile jest wystarczajaco.
Kurcze, to mi nie powiedział o tej opcji od tyłu;) myślisz żeby się podpytac?...kurcze nooo nie chciałabym żeby tego progesteronu okazało się za mało:(
 
reklama
Do góry