reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Spełnienia marzeń Kobietki :)

Ja niestety nie wiem jak dodawać tutaj kwiatuszki torciki i kciuki:)

Może kiedyś któraś z Was mnie wspomoże wiedzą :)
 
Dostalam dzis info ze mam dzis transfer...
Chyba moje zarodki sa slabe. Zostalo 5. Jeden sie nie rozwija, 2 sa klasy sredniej a 2 klasy dobrej.
Chyba nic z tego nie bedzie... :(

Kochana, to nie jest zły wynik, a która to doba będzie? Rany, czas leci jak szalony.

@dżoasia ile dni po transferze moge brac to relanium i w jakiej dawce ?
Z goru dziekuje
emoji847.png

Kochana pytanie nie do mnie, ale odpowiem. Ja mam brać od transferu do bety, czyli jakieś 5-6 dni w dawce 3x1 (co 8 godzin). Do tego dochodzi no-spa forte.

EDIT: a i przypomniało mi się, chyba, że któraś z dziewczyn pytała mnie o relanium. Chyba @tina35 ale jak się mylę to wybacz. Zupełnie mi uciekło. Mam przepisane relanium 5MG. :*
 
Kciuki się przydadzą:) dojeżdżam na miejsce. Estta- nie myśl negatywnie, dziś nasz dzień to to będzie szczęśliwy dzień!
Właśnie odebrałam posieey...wyszło cos i z pochwy i szyjki;( i co teraz? Co z punkcja?

Kurde ja nie pomoge, bo nie mialam posiewu przed punkcja tylko antybiotyk.
Lekarz pewnie zobaczy i zdecyduje
 
reklama
Kochana, to nie jest zły wynik, a która to doba będzie? Rany, czas leci jak szalony.



Kochana pytanie nie do mnie, ale odpowiem. Ja mam brać od transferu do bety, czyli jakieś 5-6 dni w dawce 3x1 (co 8 godzin). Do tego dochodzi no-spa forte.

EDIT: a i przypomniało mi się, chyba, że któraś z dziewczyn pytała mnie o relanium. Chyba @tina35 ale jak się mylę to wybacz. Zupełnie mi uciekło. Mam przepisane relanium 5MG. :*

Dziękuję[emoji847]
A jak się po tym czujesz??
Hm to duza dawka. Bede musiala jeszcze o recepte poprosic... [emoji848]
 
Do góry