reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W.oslonie antybiotykowej zrobia :) Dawaj znac ile.jajec mamy! :)

Dla mnie git :)

Oooo, czyzby cos sie dzialo? ;) Koniecznie zrob przyrost, moze po 4 dniach? Zwariujesz :)

No wlasnie myślałam żeby zrobić w połowie przyszłego tygodnia ale takie były naciski ze zrobiłam [emoji23]
Jeszcze mąż dziś mówi zrob[emoji16]
 
@Elessi obyś była prorokiem
Wiem ze wspominalas ze dwa dni temu może gdzieś była możliwość by kropek się u mnie zagnieździł
W pracy zmęczono mnie bym zrobiła betę
Zakres 0.0-2.7 a mój wynik 3,60 [emoji44]
Czyżby coś się zaczęło dziać ?
To moze byc po zastrzyku wiec jeszcze poczekaj do poniedziałku bo to troche za wcześnie u ciebie minol dopiero tydzien od owulacji, ale nie zmienia to faktu ze trzymam kciuki ❤️
 
Ostatnia edycja:
Ja juz po. Nic mnie nie boli i sie zastanawiam czy to dobrze...
Zwariowac mozna ;P
Wzielam nospe max 1h przed.
Powodzenia [emoji3590] czekanie najgorsze
@Elessi obyś była prorokiem
Wiem ze wspominalas ze dwa dni temu może gdzieś była możliwość by kropek się u mnie zagnieździł
W pracy zmęczono mnie bym zrobiła betę
Zakres 0.0-2.7 a mój wynik 3,60 [emoji44]
Czyżby coś się zaczęło dziać ?
Super :) ile jestes po transferze

Dziewczyny, zadzwonilam do profesora, powiedzial ze dawno nie widzial tak ladnej bety w 6dniu po transferze :D i ze nie mozmemy tego zaprzepascic [emoji16] i mam nie przerywac tych zastrzykow prolutex, wiec na szybko zadzwonilam do znajomej z apteki i zamowila mi 2 opakowania leku i we wtorek jade do bialegostoku bo chce mnie zobaczyc profesor, przy okazji wezme recepte[emoji16][emoji16]

Ciekawe co jeszcze mi przepisze [emoji85][emoji4]
 
Jestem już po. Pobrano 4 komórki , jutro będą dzwonić z info ile się zapłodniło. Transfer w poniedziałek. Zamiast lutinus dostałam prolutex i luteinę 5 tabletek 2 razy dziennie ....ale doktor niechętnie pisał:( mówił że lepszy lutinus..i nie był zadowolony;( co wy na to?
 
@dżoasia @Dgd @annemarie @sunrisea @sssurykatka @ilmenau @Forget-me-not... i pozostałe dziewczynki Mam wyniki krzywej i panel tarczycowy. Moje mądre głowy jak myślicie, jest oki czy do dooopy
Moim zdaniem oki[emoji6]
Tarczycowe mam podobne lekarz powiedzial że dobrze.
Glukoza i insulina nie wiem dlaczego po dwóch godzinach delikatnie rośnie zamiast spadac ale chyba u Kurci tak bylo i dr jej powiedzial/a ze najważniejsze ze nisko.
Nie pamiętam jakie u niej dokładnie byly wartosci ale tez dostała metformine ze wzgledu na to ze bierze encorton przy transferze.
@Kurcia dobrze pamietam? Popraw jak coś kręcę.[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam 12 dzien stymulacji do dzis czulam sie ok dzis masakra kreci mi sie w glowie I czuje sie jak bym stracila panowanie nad wlasnym cialem co wy na to?:-( :(
 
Jestem już po. Pobrano 4 komórki , jutro będą dzwonić z info ile się zapłodniło. Transfer w poniedziałek. Zamiast lutinus dostałam prolutex i luteinę 5 tabletek 2 razy dziennie ....ale doktor niechętnie pisał:( mówił że lepszy lutinus..i nie był zadowolony;( co wy na to?
No ktoś tu kiedyś pisał ze dr nie lubi jak mu się pacjent w leczenie wtrąca[emoji6]
Nie wiem co Ci doradzić bo u mnie byl nieudany transfer, ale przy zapaleniu pęcherza dr w Novum sama mi zmienila lutinusa na prolutex. Pisałaś chyba ze u Ciebie też lubia sie przyplatac jakies gady więc to chyba lepsze rozwiązanie.
Trzymam kciki za kropki niech sie pieknie rozwijaja[emoji110]
 
reklama
Czy któraś z was brała 5 tabletek dwa razy dziennie luteiny? Czyli10 dziennie? To nie za dużo? Nie pomylił się lekarz?
 
Do góry