reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry Babeczki w dzień kobiet!

Dzisiaj mocne ✊ ✊ ✊ za @jagodaaga i jej jajozbiory - niech pobiorą koszyczek złotych jajeczek!
Mam też w kalendarzu betowanko @tina35 - skoro w środę były takie piękne wyniki to rozumiem, że dzisiaj ✊ ✊ ✊ za przyrost do nieba :)

Wszystkim Babeczkom z okazji dnia kobiet życzę aby w najbliższym czasie dostały te piękne długo wyczekiwane dobre wiadomości, że wszystko się udało. Ten rok należy do nas! :D :D :D
 
reklama
@tina35 - za betę, niech szybuje w górę, jak szalona!
@jagodaaga -owocnych zbiorów :)
Wszystkim pozostałym pięknego dnia Kobiet!
Dziewczyny, mam pytanie, zrobiłam posiewy przed transferem i wyszły mi pojedyncze kolonie candida albicans. Lekarka nie kazała się przejmować, przepisała jedną tabletkę Flucofast. Myślicie, że to wystarczy?
 
@tina35 - za betę, niech szybuje w górę, jak szalona!
@jagodaaga -owocnych zbiorów :)
Wszystkim pozostałym pięknego dnia Kobiet!
Dziewczyny, mam pytanie, zrobiłam posiewy przed transferem i wyszły mi pojedyncze kolonie candida albicans. Lekarka nie kazała się przejmować, przepisała jedną tabletkę Flucofast. Myślicie, że to wystarczy?
A wyszły Ci w szyjce czy w pochwie? Mi wyszly w pochwie i też wtedy kazali się nie przejmować.
 
Kochane z okazji dnia kobiet, życzę aby nam wszystkim spełniło się największe marzenie zostania mamą!!! Myślę, że pasują tu słowa Lady Gagi, która powiedziała na oskarowej gali:
"...nie chodzi tu o wygrywanie. Chodzi o niepoddawanie się. Jeśli marzysz o czymś, walcz o to. Pasja wymaga dyscypliny. Nie chodzi o to, jak wiele razy Cię odrzuca i jak wiele razy upadniesz lub zostaniesz pobity. Ważne, ile razy się podnosisz, jak bardzo jesteś dzielny i idziesz dalej..."

Pięknym "Ciężarówkom" życzę spokojnej ciąży, szczęśliwego rozwiązania i zdrowej różowej pupci :)

Szczęśliwym Mamuśkom - czerpcie z macierzyństwa jak najwięcej, cieszcie się każdą chwilą, nigdy nie straćcie z oczu tego co najważniejsze, tego o co tyle przyszło Wam walczyć. Oby Wasze macierzyństwo pełne było radosnych momentów :) Całuski dla Wszystkich in vitrowych i naturalsowych dzieciaczków :)

Miłego dnia :)
Pięknie to napisałaś. Jesteście wszystkie bardzo dzielne i niech spełnią się marzenia.
 
Tina daj nam koniecznie znać. Napewno będzie wypasiona. Akatombo te grzybki naturalnie ma każdy czasami przenikają do povchwy ale jak nie dają oznak i są nieliczne to ich sie nie tępi.
 
Dostalam dzis info ze mam dzis transfer...
Chyba moje zarodki sa slabe. Zostalo 5. Jeden sie nie rozwija, 2 sa klasy sredniej a 2 klasy dobrej.
Chyba nic z tego nie bedzie... :(
 
reklama
Dostalam dzis info ze mam dzis transfer...
Chyba moje zarodki sa slabe. Zostalo 5. Jeden sie nie rozwija, 2 sa klasy sredniej a 2 klasy dobrej.
Chyba nic z tego nie bedzie... :(
4 zarodki? Wow, super wynik! I to transferują na świeżo? Z pierwszej stymulacji mogłam sobie tylko pomarzyć o takich wynikach... To naprawdę dobra sytuacja. Powodzenia.
 
Do góry