reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dostalam dzis info ze mam dzis transfer...
Chyba moje zarodki sa slabe. Zostalo 5. Jeden sie nie rozwija, 2 sa klasy sredniej a 2 klasy dobrej.
Chyba nic z tego nie bedzie... :(

4 zarodki to naprawdę ładny wynik, wiec powinnaś się cieszyć a nie martwić!
A w takim dniu to ✊ ✊ ✊ zeby to był TEN transfer! :)
 
Dostalam dzis info ze mam dzis transfer...
Chyba moje zarodki sa slabe. Zostalo 5. Jeden sie nie rozwija, 2 sa klasy sredniej a 2 klasy dobrej.
Chyba nic z tego nie bedzie... :(

Kochana to super wiadomosc!! Jest z czego wybierac! Kazdy jeden zarodeczek to szansa na dzidziusia! Takze masz dzisiaj wielki dzien!!
Mocne mocne kciuki za kropeczka,
Niech w ten piekny dzien zadomowi sie na dobre w brzuszku!! [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Wszystkim wspaniałym siłaczkom, fajterkom [emoji3], mamuśkom, najsilniejszym kobietom świata, życzę tego pięknego dnia, aby mogły z uśmiechem wspomnieć czasy starań, przytulając swoje maleństwo.
Niech Was spotykają same dobre rzeczy, a każdego dnia niech świeci Wam słoneczko optymizmu!!
Nie poddawajcie się, jesteście super kobietami!!
[emoji254][emoji272][emoji257][emoji259][emoji253][emoji258][emoji254][emoji257]
 
@sssurykatka
Nie wiem chyba na swiezo.
Ale jakos malo zostanie na potem jak sie nie uda...
Jakos sie zdolowalam.

U mnie bylo z czego wybierac, bo bylo az 10 zaplodnionych zarodkow wiec mozna bylo czekac z wszystkimi do 5 doby, a jak masz 5 komorek zaplodnionych, to lepiej aby zabezpieczyc sie i zamrozic je juz w 3 dobie - lub podac od razu. Takze nic sie nie przejmuj, wcale to nie oznacza ze jest cos nie tak!! To wspanile ze juz dzis przygarniesz swojego kropeczka[emoji847][emoji847][emoji847]
 
reklama
Laski [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]

Zrobilam dzis w 6dp5dt bete i mam wynik 43.3 [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Jeszcze sie probuje nie cieszyc, bo raz mialam 7 i mi zaraz spadlo, ale tu juz 43[emoji85][emoji3590] powtarzam w sobote [emoji106]
Pięknie :D Trzymam mocno i wiem, że będzie dobrze :)
 
Do góry