reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Laski [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]

Zrobilam dzis w 6dp5dt bete i mam wynik 43.3 [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Jeszcze sie probuje nie cieszyc, bo raz mialam 7 i mi zaraz spadlo, ale tu juz 43[emoji85][emoji3590] powtarzam w sobote [emoji106]
Super!!! Gratuluję i ściskam kciuki za przyrost[emoji110] [emoji110] [emoji4]
 
reklama
Hej A jaka miałaś bete bo nie doczytałam?
Mąż na medal
Nie sprawdzałam bety bo u nas nie ma opcji poza przychodnia a tam full chorych na grypę i maz powiedział ze co ma byc to bedzie ze nie bede chodzić po żadnych przychodniach teraz, ze wszystkie badania zrobimy jak pojedziemy do Szczecina u nich w klinice, ze sprawdzanie tej bety i tak nic nie zmieni a jeszcze załapie jakies świństwo i zaszkodzę dziecku. Wiec musiałam sie zadowolić tym elektronicznym sikaczem ale One sa mega dobre bo badają poziom hormonu wiec za pare dni znowu zrobie i jesli beta rośnie to on to wyłapie i pokaze tak jak teraz pokazuje 1-2 tydzien to jak sikne w poniedziałek i pokaze 2-3 tydzien tzn ze wszystko w porządku ze beta rośnie.
 
Laski [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]

Zrobilam dzis w 6dp5dt bete i mam wynik 43.3 [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Jeszcze sie probuje nie cieszyc, bo raz mialam 7 i mi zaraz spadlo, ale tu juz 43[emoji85][emoji3590] powtarzam w sobote [emoji106]
Jak ja kocham takie nowiny
 
Dopada mnie przedpunkcyjny stres....;).ale ogromnie się cieszę że jutro już po wszystkim....potem już tylko czekać...na małe cuda:)
 
Ostatnia edycja:
można . w trakcie podpisywania umowy z lekarzem on zadaje pytania o ilości zarodków do podania . tylko nasz lekarz odradzał podanie dwóch zarodków ponieważ grozi to według niego blizniaczą ciążę oraz ciężej według niego utrzymana takiej ciąży . tak samo jak sie pyta o ah czy ma być robione
 
Czesc Dziewczyny, mam pytanie . Przygotowuje się do in vitro, jestem na etapie stymulowania i mam pytanie ,ponieważ coś słabo idzie moja stymulacja. Dzisiaj miałam wizytę i lekarz stwierdził że jak do soboty nie podrosna jajka to stymulacja zostanie przerwana . Dodał mi leków i chciałam się dowiedzieć czy te leki to coś dadzą? Dzisiaj mój 11 dzień stymulacji , estradiol 990 , a największy pęcherzyk to 13 czy jest szansa że do soboty coś urośnie? Po minie lekarza stwierdzam że jednak się nie uda
 
reklama
Wooow! Mozna po cichu gratulowac!!!
Mialas jeden czy dwa podane zarodki??
To za dwa dni powtorka i juz wiemy co i jak!!!
1 blastocyste 4aa [emoji16][emoji16][emoji16] boje sie cieszyc, ale ciesze sie strasznie! :D jakos tak od transferu bylam pewna ze sie udalo, nawet maz mowil, zebym sie jeszcze nie cieszyla, bo juz tyle razy myslelismy ze bedzie ok, a tu taka niespodzianka :D
Pięknie się zapowiada. [emoji110][emoji110]
[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji8]
Super!!! Gratuluję i ściskam kciuki za przyrost[emoji110] [emoji110] [emoji4]
Dzieeeeki [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji3590]
Super! Piękny wynik [emoji3526]
[emoji16][emoji16][emoji16] Nie wierzę jeszcze, oby w sobote bylo 2 razy tyle [emoji16][emoji16][emoji16][emoji7]
Jak ja kocham takie nowiny
[emoji8][emoji8][emoji8] Kiedy jedziecie do kliniki sprawdzać waszego kropka? :)
poproszę o wskazówki jak to osiągnełaś . bo na taki wynik dobrze sie patrzy i gratuluje :)
Jesli to do mnie[emoji16][emoji16] to mialam najpierw wyciszanie tabletkami anty diane 35 potem zastrzyki gonapeptyl az do punkcji, stymulacji 11 czy 12 dni gonal plus menopur zawsze dawka 225 łącznie na dzien :) potem punkcja z 12 pecherzykow pobrali 10 komorek z tego 7 dojrzalych i 6 zaplodnionych, zaplodnilo sie 5, do 5 doby przetrwalo 4 :) jedna mi podali, 3 zamrozone :) jestem na lutinus 3x1 i zastrzyki z progesteronu prolutex 2x1 :) ale mam tylko do jutra, wiec musze zadzwonić do lekarza, czy na pewno mam przestawac brac :)
Leczymy sie w bialymstoku w kriobanku od 3 stycznia :) wiec to pierwsze podjescie [emoji7]
 
Do góry