reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pierwsze badanie hormonalne takie jak :Hormon luteinizujący ,Inhibina B ,Hormon folikulotropowy (FSH) ,Hormon tyreotropowy (TSH) , Białko wiążące hormony płciowe (SHBG) , Estradiol 17-beta (E2) , Testosteron (TST) , Siarczan dehydroepiandrosteronu (DHEAS) , Anty Mülerian Hormon (AMH) , Przeciwciała anty - TPO , Prolaktyna (PRL) , Prolaktyna (PRL) , oraz przeciwciała , infekcyjne tu tylko poziom Przeciwciała anty - Różyczka IgG było 500 lecz lekarz powtórzył badania i okazało się że jako dziecko przechodziłam różyczkę i dlatego jest taki poziom . badania hormonów takich jak progesteron, ekstradiol , Hormon luteinizujący (LH) przed każda inseminacją oraz in vitro , badanie piersi jest ok, cytologia jest ok. Drożność jajowodów jest dobra oby dwóch , tylko układ macicy jest trochę delikatnie w kształcie litery "s" , . Lecze się w gdańsku invicta . Lekarz stwierdził że po prostu organizm przez leki na stymulację obciążyły i nie dał rady utrzymać zarodka . wspomniał o biopsji sluzu z macicy lecz powiedział ze to jest robione dopiero za 3 razem jak sie nie uda zaklimatyzowac zarodka . juz nie wiem co robic ?
 
A co mam jeść to otrzymałam zaraz po pi-up ja pobrali komórki do zapłodnienia , i co mam unikać . teraz gdzieś znalazłam informacje ze surowy ananas też pomaga lecz nie wiem czy to prawda bo nie jadłam go jak byłam po zabiegu .
 
A co mam jeść to otrzymałam zaraz po pi-up ja pobrali komórki do zapłodnienia , i co mam unikać . teraz gdzieś znalazłam informacje ze surowy ananas też pomaga lecz nie wiem czy to prawda bo nie jadłam go jak byłam po zabiegu .
Ja kupiłam ananasa :) tylko ponoć nie za dużo bo jeść
 
reklama
Do góry