reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Laski [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]

Zrobilam dzis w 6dp5dt bete i mam wynik 43.3 [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Jeszcze sie probuje nie cieszyc, bo raz mialam 7 i mi zaraz spadlo, ale tu juz 43[emoji85][emoji3590] powtarzam w sobote [emoji106]
 
Laski [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]

Zrobilam dzis w 6dp5dt bete i mam wynik 43.3 [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Jeszcze sie probuje nie cieszyc, bo raz mialam 7 i mi zaraz spadlo, ale tu juz 43[emoji85][emoji3590] powtarzam w sobote [emoji106]
Pięknie się zapowiada. [emoji110][emoji110]
 
Ja to spie bez relanium... cały dzien leżę i nic nie robie wszystko robi moj maz, wlasnie czekam na obiad. Dzien przed testem pojechałam na zakupy i przywleklam takie torby ze moj maz zwariował ze złości, a mnie brzuch tak strasznie bolał ze przez godzinę nie wstałam z sofy. Teraz mi zabronił wogole cokolwiek robic, zobaczymy jak długo wytrzyma Heheheh
Hej A jaka miałaś bete bo nie doczytałam?
Mąż na medal
 
Po zastrzykach delikatnie bolało mnie pod brzuchem . bardziej piersi to odczuły bo zaczynały mnie boleć węzy chłonne a po pi-up . czułam się gorzej . Pobrali mi 17 pęcherzyków a pod brzuchem mnie tak bolało jak by mi je wyrwali a nie pobrali , piersi to miałam aż spuchnięte po tym zabiegu . nie mogłam ich dotknąć tak to ja mam jak mam dostać okres .
 
Cześć dziewczyny:)
Wczoraj miałam wizytę u wujka Pasnika, który po moich wynikach stwierdził, ze jedynym rozwiązaniem dla mnie sa szczepienia, gdyż jedyny problem jaki widzi to poziom cytokin. Mam podwyższony poziom komórek NK - 15,2% i nieprawidłowe wyniki mutacji PAI-1 oraz V Leiden, ale przy poprzednim transferze miałam podany Intralipid i brałam heparynę, wiec to zostało odrzucone, jako potencjalna przyczyna CB.
Przyznaje, ze im dluzej czytam o tych szczepieniach, tym bardziej jestem do nich mniej przekonana:oops:
Stad moje pytanie - czy któraś z Was miała szczepienia i po nich udało się?
Nie mam mroziakow i dopiero muszę przejść stymulację i mieć jakiekolwiek zarodki z niej, żeby cokolwiek można było robic, ale jakoś już się zastanawiam co robic w tej całej sytuacji..
 
Laski [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]

Zrobilam dzis w 6dp5dt bete i mam wynik 43.3 [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Jeszcze sie probuje nie cieszyc, bo raz mialam 7 i mi zaraz spadlo, ale tu juz 43[emoji85][emoji3590] powtarzam w sobote [emoji106]

Wooow! Mozna po cichu gratulowac!!!
Mialas jeden czy dwa podane zarodki??
To za dwa dni powtorka i juz wiemy co i jak!!!
 
reklama
Do góry