reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam was wszystkie.
Ja jestem już po wizycie. Bardzo się bałam bo jakoś tak od kilku dni dziwnie źle się czułam, a do tego nagle przeszły mi wszystkie objawy ciążowe.
Maluch pomimo moich obaw ma się dobrze. Mierzy 3,18 cm❤
A oto on/a:
 

Załączniki

  • 20190307_163708.jpg
    20190307_163708.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 80
reklama
Dzięki
A czy zwykly lekarz mi to przepisze?
Czy drogie jest to badanie na wlasne zyczenie?
Mi nie potrzebne bylo żadne skierowanie od lekarza. Przed badaniem pielegniarka zbadała mi tylko cukier glukometrem i jak wynik jest ok to nie bylo problemu zeby zrobic badanie. W alabie chcą wynik cukru z ostatniego miesiąca i tez nie trzeba skierowania. Ja zaplacilam okolo 70zl w alabie ponad 100zl
 
1 blastocyste 4aa [emoji16][emoji16][emoji16] boje sie cieszyc, ale ciesze sie strasznie! :D jakos tak od transferu bylam pewna ze sie udalo, nawet maz mowil, zebym sie jeszcze nie cieszyla, bo juz tyle razy myslelismy ze bedzie ok, a tu taka niespodzianka :D[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji8]Dzieeeeki [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji3590][emoji16][emoji16][emoji16] Nie wierzę jeszcze, oby w sobote bylo 2 razy tyle [emoji16][emoji16][emoji16][emoji7][emoji8][emoji8][emoji8] Kiedy jedziecie do kliniki sprawdzać waszego kropka? :) Jesli to do mnie[emoji16][emoji16] to mialam najpierw wyciszanie tabletkami anty diane 35 potem zastrzyki gonapeptyl az do punkcji, stymulacji 11 czy 12 dni gonal plus menopur zawsze dawka 225 łącznie na dzien :) potem punkcja z 12 pecherzykow pobrali 10 komorek z tego 7 dojrzalych i 6 zaplodnionych, zaplodnilo sie 5, do 5 doby przetrwalo 4 :) jedna mi podali, 3 zamrozone :) jestem na lutinus 3x1 i zastrzyki z progesteronu prolutex 2x1 :) ale mam tylko do jutra, wiec musze zadzwonić do lekarza, czy na pewno mam przestawac brac :)
Leczymy sie w bialymstoku w kriobanku od 3 stycznia :) wiec to pierwsze podjescie [emoji7]



A jakoś szczególnie kazali ci się odżywiać , czy jadłaś tak samo jak przed zabiegiem ?
 
Witam was wszystkie.
Ja jestem już po wizycie. Bardzo się bałam bo jakoś tak od kilku dni dziwnie źle się czułam, a do tego nagle przeszły mi wszystkie objawy ciążowe.
Maluch pomimo moich obaw ma się dobrze. Mierzy 3,18 cm❤
A oto on/a:

No i pięknie! Dobrze, że wszelkie męczące objawy minęły i nareszcie możesz w pełni cieszyć się ciążą :) Ale ja też miałam panikę jak mi się skończyły mdłości bo to było tak nagle ;)
 
Witaj
Ja niestety nie doradze bo dopiero w przyszlym tyg wybieram sie juz z wynikami do docenta, ale jestem ciekawa jakie miałaś wyniki cytokin ze zostaly Ci zlecone szczepienia?
Moje wyniki też nie wyglądają obiecująco i sie boje żeby szczepienia nie byly jedynym wyjsciem.
Wiem ze @dżoasia i @tina35 mialy szczepienia to moze coś doradzą.

To niczym innym tych cytokin nie mozna poprawic? Co dr mówił?
Niestety wujek stwierdził, ze takie „dobroci” dostałam w spadku po rodzicach i tylko szczepienia mogą coś zdziałać :cool2:
To sa moje wyniki, a z tego co mi lekarka prowadząca mówiła i co zapamiętałam;) to z cytokin ważny jest poziom Interleukiny 2 i 5 i wskaźnik TNF/Il 10, który u mnie jest sporo powyżej normy. Docent nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie, czy te szczepienia na pewno pomogą, ale póki co to w tym widzi szanse. Ja się ich boje i sama nie wiem co robic.

A jak u Ciebie to wyglada i jak inne badania Ci powychodziły?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 62
Tak glucopgae od sierpnia 2018 1500 wiadomo ze najpierw zaczynasz od jednje tabletki,pozniej dwie itd lekarka chciala abym brała dawke 2000 ale czułam sie tragicznie (1 tabletka w obiad a dwie w kolację)i na początku miałam siofor ale zle sie tez czulam wiec zmiana na glucophae.
krzywa pozniej.
Nie mam pojecia o interpretacji ale @Dgd jest mistrzynią :)
Wskaźnik Homa spadł mi z 2,7 na 1,2.
Jak nie robiłaś tego badania to koniecznie zrób.
Znajdzie się i rozwiązanie na Ciebie.
A jaki u Was powód inv ?Na jakim jesteście teraz etapie?
@tina35 dziękuje pięknie My zaczęliśmy starania invitro od maja 2018. U mnie hashimoto, endometrioza. W zeszłym roku przeszłam dwa zabiegi histeroskopii na mięśniaki podśluzówkowe. Miałam dwie stymulacje, pierwsza to 1 blastka i dwa dobre zarodki- dwa transfery i beta nie drgnęła. Druga stymulacja to 3 dobre trzydniowe zarodki które czekają na zimowisku bo przez dwa kolejne cykle słabe endometrium. Zrobiłam wszystkie badania włącznie z krzywą i dlatego pytam o tą metforminę bo mimo dużego wyrzuty insuliny po godzinie diabetolog przepisał mi jedynie bez recepty glucocare a ja uważam że to za słabo .
 
reklama
Jak sie czujesz?
Jezu, przepraszam, że teraz odpisuje, ale na prawdę nie widziałam. Tyle się tutaj dzieje i na dodatek w telefonie jakoś to wszystko znika gdzieś, przesuwa..:(

Czuję się dobrze. Byłam na spacerku, ale jak poczułam kłucie w jajniku. I leżę przewaznie.
 
Do góry